» 
 

Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı yeni filmle geri dönüyor

Çocuklar Duymasın'ın Haluk ve Meltem'i Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ, Pamuk Prens filmi ile tekrar beraber rol alacaklar. Uzun süredir ekranlarda göremediğimiz başarılı oyuncuların tekrar rol alacağı film Pamuk Prens, ekim ayında vizyona girecek.

Bir zamanların Çocuklar Duymasın filmi ile meşhur olan Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ yeni filmde tekrar birlikte rol alacaklar. Ekranların Meltem ve Haluk’u olarak bilinen ikili ilk defa büyük tanıtım yapılan bir sinema filmi ile izleyici karşısına çıkacak.

Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı’nın Çocuklar Duymasın ardından tekrardan beraber oyunculuk yapacağı yeni film Pamuk Prens, ekim ayında izleyiciler ile buluşacak. Başarılı oyuncu Tamer Karadağlı ve güzel oyuncu Pınar Altuğ fark yaratarak bu defa dizi yerine sinema filmi ile ekranlarda yerini alacak.

Meltem ve Haluk adı ile evli bir çift rolünü paylaşan Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ Çocuklar Duymasın ile halkın ilgisini bir hayli çekmeyi başarmıştı. Sessiz sedasız bitirilen Pamuk Prenses filminin çekimlerinin ardından film yapımcısı Birol Güven, filmi için büyük bir tanıtım kampanyası düzenleyeceğini açıkladı.

Taş fırın erkeği rolü ile tanıdığımız Tamer Karadağlı, eski partneri Pınar Altuğ ile yeniden başrol oynayacağı Pamuk Prens filminde hangi rolü üstlendiği bilinmediği gibi kendisine yakışan maço karakteri ile mi yoksa seyirciyi şaşırtan başka bir rolde mi oynayacak merak konusu oldu…

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *