» 
»
 

Plajda kaybolan küçük kızdan acı haber geldi

İzmit'in Darıca ilçesinde bulunan Bayramoğlu plajında ailesi tarafından kaybolduğu ihbarı yapılan 7 yaşındaki Esin Türkoğlu'nun boğularak hayatını kaybettiği anlaşıldı. Küçük kızın cansız bedeni adli tıp morguna kaldırıldı.

Üzücü olay dün akşam üstü 16:00 sularında Darıca'da bulunan Bayramoğlu plajında vuku buldu. Alınan bilgilere göre küçük kız ailesi ile birlikte sıcak havanın verdiği sıkıntıyı bir nebze olsun almak için plaja geldi. 7 yaşında olduğu öğrenilen Esin Türkoğlu isimli talihsiz çocuk bir süre sonra ortadan kayboldu. Önce kendi imkanları ile kızlarını arayan aile bir süre sonra yetkililere haber verdi.

Yapılan arama çalışmaları neticesinde saat 16:45 sularında denizde kareketsiz yatan bir kişi olduğu fark edildi. Can kurtaranların hızlı müdehalesi ile sudan çıkarılan ve bir kız çocuğuna ait olduğu anlaşılan beden olay yerinde yapılan ilk müdehalenin ardından ambulansla bölgeye en yakın hastaneye kaldırıldı. Burada uzman ekip tarafından yapılan tüm kurtarma çabalarına rağmen küçük Esin hayatını kaybetti.

Kızlarının kaybolduğu ihbarında bulunan aile denizde bir çocuk bulunduğu haberini alır almaz hastaneye koştu. Sudan çıkarılan çocuğun kendi kızları olduğunu teşhis eden aile hastanede sinir krizi geçirdi. Anne Hanife Tükroğlu ve baba Mahfuz Türkoğlu, küçük kızlarının cenazesini kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için adli tıpta yapılan işlemlerin ardından teslim alacak…

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *