Playstation 4 Pro fiyatı açıklandı! 10 Kasım'dan itibaren satışta!

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oyun severlerin büyük merakla takip ettiği haber nihayet geldi ve Playstation 4 Pro satış fiyatı ile çıkış tarihi belli oldu.

Sony Playstation 4 Pro, aileye katılan son ürün olarak müdavimleri tarafında uzun zamandır merakla beklenmekteydi. Türkiye’de Playstation 4 Pro ne kadar olacak ve ne zaman satışa sunulacak işte o haber nihayet geldi. 10 Kasım’da Türkiye’de satışa çıkarılacak olan Playstation 4 Pro fiyatı 1699 TL olarak belirlendi ve bu fiyat bir önceki sürümden yaklaşık olarak 400 lira daha pahalı.

Tüm dünyanın oyun konsolu tercihlerinde ilk sıralarda yer alan ve bir oyun konsolu olmanın üzerinde özellikler barındıran Playstation serisinin yeni cihazı PS4 Pro özellikleri ile de gücünü gösteriyor. 295x327x55mm boyutlarındaki yeni PS4 Pro, 3,3 kilogram ağırlığında olacak ve bazı videolarda ve bazı oyunlarda sunacağı 4K desteği ile göz dolduracak. 1 TB dahili hafızaya sahip yeni konsolun DVD ve Blu-ray medya desteği sunması da diğer bir artı olarak karşımıza çıkıyor. HDMI 2.0a ve 3 adet USB bağlantı noktasına sahip PS4 Pro 8 çekirdekli AMD Jaguar x86-64 işlemciye ve 8 GB RAM’e sahip.

PlayStation®4 Pro (CUH-7000 serisi) ile daha üstün bir performans ve daha detaylı grafik ve görsel etkiye şahit olacak olan kullanıcılar aynı zamanda Netflix ve Youtube gibi servislerden 4K video hizmeti alabilecek.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *