» 
»
 

Polisler fayans ustasını evinde cansız halde buldu

Bursa'da apartman sakinlerinin 1 hafta boyunca kötü koku yüzünden şikayetleri üzerine polisler harekete geçti. Polisler 26 yaşında ki fayans ustası evinde ölü halde buldu.

Bursa'da 3 ay önce evlenen ve evliliğindeki pürüzler nedeni ile boşanma aşamasına gelen 26 yaşındaki fayans ustası, evindeki doğalgaz borusuna kendini asmış ve intihar etmiş. Bursa'nın Yıldırım Mahallesinde Gökdere caddesinde bir apartman dairesinin 4. katında oturan 26 yaşında ki Ö.D,nin kapısının önünden kötü kokular gelmesinden şikâyetçi olan komşular durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen ekipler keskin kokunun nerden geldiğini eve girer girmez buldular. Evinin doğal gaz borusunda kendini asmış bir vaziyette bulunan Ö.D nin cansız bedeni ile karşı karşıya geldiler.

Ekipler Ö.D'nin bir kaç gün önce bu intiharı gerçekleştirdiğini düşünüldü ve yanılmadılar. Yapılan ilk incelemelerde çürümüş ve ağır koku yayan cesedin bir hafta öncesinden kendisini astığı tahmini yapıldı. Komşuların ve yakınlarının söylediğine göre de 3 ay önce evlenen ve evlilikleri iyi gitmeyen çiftin boşanmak üzere olduklarını ve 1 haftadır haber alamadıklarını açıkladılar.

Komşuları ilk kokunun yayıldığında apartmanlarının önünde yapılan çevre düzenlemesine gelen ve 1 hafta önce yola dökülen topraktan koku geldiğini zannettiler. Fakat apartman sakinleri, kokunun günden güne dayanılmaz bir hale gelmesi üzerine polisten yardım istediler. Halkın şikâyeti üzerine gece saatlerinde gelen ekibin incelemelerinde Ö.D nin cesedine ulaşıldı. Fayans ustası Ö.D'nin cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. İntihar olayı için geniş bir soruşturma başlatıldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *