» 
»
 

Polisten örnek davranış! Sokakta dolaşan kimsesiz bir amcayı...

İki polis, soğuk havada yırtık ayakkabıları ile dolaşan yaşlı bir amcayı gördükten sonra onu alarak bir ayakkabı mağazasına götürdü. Polisler, amcaya aldıkları yeni ayakkabı ve çorabı ise elleriyle giydirdi. O sırada çekilen görüntü sosyal medyada hızla yayılarak, herkesi duygulandırdı.

Sosyal medyada paylaşılan bu kare 2016'nın son karesi olarak en çok konuşulanlar arasına girdi. Soğuk havada yırtık ayakkabıları ile dolaşan yaşlı bir amcayı gören iki polis, amcayı alarak bir ayakkabı mağazasına götürdü. Yaşlı amcaya yeni bir ayakkabı almak isteyen polisler, yaşlı adamı sandalyeye oturtarak eski ayakkabıları elleriyle çıkardı. Ardından dükkandan seçtikleri yeni bir ayakkabıyı yine kendi elleriyle amcanın ayağına giydirdi.

Yaşlı amcanın çoraplarının ıslak ve eski olduğunu gören iş yerinin sahibi ise devreye girerek, polislerin bu duyarlı davranışından etkilenerek kendisi için aldığı çorapları yaşlı adama verdi. Polisler hem yeni çorabı hem de ayakkabıyı yaşlı amcanın ayağına giydirdi.

Ayakkabı mağazasının sahibi, ayakkabılar için polislerden herhangi bir ücret talep etmedi. O sırada mağazada bulunan bir müşteri ise o anı ölümsüzleştirerek, pek çok kişiyi duygulandırdı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *