» 
 

Pop müziğin usta ismi Soner Arıca’dan üzücü haber

Deniz Gölüm, Adın bahardı gibi bir döneme damgasını vuran parçaları seslendiren Pop müziğinin duayen ismi Soner Arıca, spor yaparken talihsiz bir kaza geçirdi. Kaza sonrası hastaneye kaldırılan Arıca, ameliyata alındı…

Geçmişten günümüze yapmış olduğu albüm ve single çalışmaları ile müzik severlerin gönlünde taht kurarak müzik listelerinde üst sıralarda yer almayı başaran Soner Arıca, spor esnasında geçirdiği kazayı ve sonrasında yaşanan aşamaları sosyal medya hesabından paylaştığı resmin altına yazdığı yazı ile sevenleriyle paylaştı. Yaşananları nazar olarak değerlendiren Arıca, hayatta olduğu için duyduğu şükrü de dile getirdi.

Bu talihsiz kaza ile nazarı koyduğunu da belirten Soner Arıca, sevenlerinin yalan yanlış haberlerle üzülmemesi adına olanları birinci ağızdan duyurmak için paylaşımda bulunduğunu, her şeyin yolunda gittiğini ve daha da iyi olacağını ifade etti. Geçirdiği operasyonun çok büyük olmadığın da yazısına ekleyen Arıca endişelenecek bir şey olmadığını Allah’ın izni ile hafta sonu yine sahne de olacağını kaydetti.

1966 Ordu doğumlu Arıca, yedi çocuklu bir ailenin en küçüğü olarak dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünü mezunu olan Arıca, 1986 yılında mankenlik hayatına başlamış, 1992 yılında da mankenliği bırakarak Bir umut adlı ilk albümünü çıkarmıştır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *