PS4 Oyunları Remote Play 3.50 ile PC ve Mac'lere mi geliyor?

Sony PS4 hayranları için müjdeli bir haber diyebiliriz. Yakın kaynaklardan alınan bilgilere göre 3 Mart itibariyle Sony PS4 oyunları kişisel bilgisayarlarda oynanabileceği söyleniyor. PC ve Mac'lere PS4 Remote Play için 3.50 güncellemesi gelecek.

Yakın kaynaklardan alınan bilgilere göre 3 Mart itibariyle Sony PS4 oyunları kişisel bilgisayarlarda oynanabileceği söyleniyor. PC ve Mac'lere PS4 Remote Play için 3.50 güncellemesi ile gelecek olan özellik sayesinde PS4 oyunları oynama imkanı geliyor. Sony PS4 3.50 beta programı sayesinde sistem özelliklerinde yenilikler söz konusu.

3.50 güncellemesi neleri içeriyor?

Bu yeni güncelleme ile arkadaşınızınonline olup olmadığını öğrenebileceksiniz. Ancak eğer online olduğunuzun görünmesini istemiyorsanız offline görünme özelliği de mevcut.
Oturumu zamanlama özelliği ise biraz fırın ayarı gibi. Eve geldiğimde yemek hazır olsun isteyen hanımlar nasıl fırına zamanlama yapıyorsa siz de oyun oynamak için ileri bir zamana ayarlayıp arkadaşınızla eş zamanlı oyun oynayabileceksiniz. Ayrıca birlikte oynama seçeneği de istediğiniz arkadaşınızı oyuna dahil etmenizi kolaylaştırmış olacak.

Sistem özellikleri açısından bakıldığında ise en dikkat çekici özellik olan PS4 Remote Play özelliğinin PC ve Mac'lerde kullanılabilecek olması. Şu an için geçerli olmasa da yakın bir zamanda bekleniyor. Dailymotion özelliği ise oldukça dikkat çekici. Oynadığınız oyunları Dailymotion üzerinden görüntüleyebileceksiniz.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *