» 
»
 

Psikiyatri uzmanı intihar etmeden önce not bıraktı

Eskişehir'de görev yapan ptikiyatri uzmanı doktor Mustafa Ünalmış evinde ölü bulundu. İntihar ettiği belirlenen Ruh Sağlığı ve Hastalığı uzmanı doktorun evinde, ölmeden önce yazdığı not bulundu. Ölüm haberini alan yakınları doktorun evine akın etti.

   Eskişehir'de yaşayan Ruh Sağlığı ve Hastalıkları bölümü uzmanı olan 36 yaşındaki Doktor Mustafa Ünalmış evinde ölü bulundu. İntihar ettiği iddia edilen Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalığı bölümü uzmanı Ünalmış'ın evinde, ölmeden önce yazdığı düşünülen not bulundu. Ölüm haberini alan mesai arkadaşları ve yakınları doktorun evine akın etti.

Eskişehir’de Şirintepe Mahallesi İsmet İnönü Caddesi üzerindeki evinde ölü bulunan Ünalmış’ın, yapılan incelemeler sonucu kendine ait olan tabancası ile karnına 1 el ateş ederek ölmek istediği belirtildi. Polis, yaklaşık 1 yıldır görev yaptığı öğrenilen Ünalmış’ın ölümü ile ilgili araştırma başlattı.

36 yaşındaki doktorun, intihar etmeden önce not bıraktığı öğrenildi. İntihar eden Ünalmış’ın evinde, otomobilinin anahtarı ve bir de not bulunduğunu bildirildi. Evinde bulunan notta, ölümünden kimsenin sorumlu olmadığını belirten doktorun, ardından karnına ateş ederek öldüğü açıklandı. Ölüm haberi ile yıkılan mesai arkadaşları ve yakınları ölen doktorun evine akın etti.

Evinde ölü bulunan ptikiyatri uzmanı Ünalmış’ın cenazesi otopsi yapılması için Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi (ESOGÜ) morguna götürülürken, olay ile ilgili soruşturma devam ediyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *