PTT personel alımı online başvurusu 13 Şubat'ta başlıyor

PTT'nin sözleşmeli personel alımı için ilk etap olan online başvuru süreci yarın başlıyor.

PTT'nin sözleşmeli personel alımlarının ilk etabı için online başvuru süreci başlıyor. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın geçtiğimiz günlerde müjdesini verdiği PTT sözleşmeli personel alımı duyurusu yapıldı. Yarın, PTT Sözleşmeli Personel İstihdamının ilk aşaması için başvuru süreci başlıyor. PTT ilk etapta İstanbul için 500 sözleşmeli personel alımı yapacak.

PTT için sözleşmeli personel alımlarından 367'si gişe ve büro görevlisi, 133'ü dağıtıcı pozisyonu için gerçekleştirilecek. Personel alımı için başvurular online olarak "ik.ptt.gov.tr" adresi üzerinden yapılabilecek. PTT sözleşmeli personel alımı için gerekli ve özel şartlara bu adres üzerinden ulaşılabilecek.

PTT A.Ş. Genel Müdürlüğü Personel alım ilanı, "Şirketimiz Taşra Teşkilatına, 657 sayılı Kanun ve diğer kanunların sözleşmeli personel hakkındaki hükümlerine tabi olmaksızın "Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketinde Çalıştırılacak idari Hizmet Sözleşmeli Personel Hakkında Yönetmelik" hükümleri uyarınca istihdam edilmek üzere Ek-1 listede ili, unvanı, adedi ve nitelikleri belirtilen pozisyonlara 2016 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) giren adaylar arasından Gişe ve Büro Görevlisi ile Dağıtıcı unvanlı "İdari Hizmet Sözleşmeli Personel" alınacaktır." şeklinde belirtildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *