» 
 

Rafel El Roman suskunluğunu bozdu! Ceren'e mutluluklar diledi

Rafel El Roman bir süredir arasının açık olduğu eşi Ceren Kaplakaraslan'ın, Mehmet Ali Erbil ile aşk yaşıyor iddialarına bunun üzerine bir de Erbil'in evinde Ceren'in bulunduğu fotoğrafın yayınlanması üzerine suskunluğunu bozdu ve mutluluklar diledi.

Rafel El Roman geçtiğimiz sene hayatını birleştirdiği ve bir süredir yaşanan anlaşmazlıklar nedeni ile yollarını ayırma kararı aldığı eşi Ceren Kaplakarslan hakkında çıkan dedikodulardan dolayı suskunluğunu bozdu. Çiftin ayrı yaşamaya başlamalarının ardından Ceren Kaplakarslan'ın Mehmet Ali Erbil ile aşk yaşadığı iddiaları ortaya atıldı. Daha sonrasında Ceren'in, Erbil'in evinde papariziler tarafından görüntülenen fotoğrafların sosyal medyada dolaşması ile Rafel El Roman, Ceren'e mutluluklar dilediğini açıkladı.

Almanya'da nikah masasına oturan ardından Bodrum'da rüya gibi bir düğün ile birlikteliklerini taçlandıran Rafet El Roman ve Ceren Kaplakarslan çifti, Ceren'in, El Roman'ın kızları Su Elnur ve Şevval ile anlaşamalarından dolayı evliliklerinin bir çıkmaza sürüklendiğini düşünerek ayrılmaya karar verdiler. Bunun üzerine 27 yaşındaki Kaplakarslan, Mehmet Ali Erbil ile aşk yaşıyor iddialarına maruz kaldı. Sosyal medyada dolaşan Erbil'in evinde Ceren'in görüntülenmesinden sonra, Kalpakarslan hakkında çıkan dedikodulara, o fotoğrafın Ramazan ayında kalabalık yenen bir iftar yemeğindeki fotoğraf olduğunu, Sezin Erbil'in yakın arkadaşı olduğunu ve Mehmet Ali Erbil'i bir baba ve ağabeyi olarak gördüğünü ifade ederek dedikodulara açıklık getirdi.

Rafet El Roman, eşi Ceren Kaplakarslan ve Erbil hakkında sorular yöneltilince artık suskunluğu bozarak, Ceren ile Frankfurt Aile Mahkemesi'ne boşanmak üzere 18 Mart'ta boşanma davası açtıklarını ve Ekim ayında duruşmalarının olduğunu, artık Ceren'in özel hayatının kendisini ilgilendirmediğini ve Ceren için herşeyin güzel olmasını, mutluluklar dilediğini belirtti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *