» 
 

Recep İvedik 5 fragmanı yayında! Şahan Gökbakar'ın yeni filmi 16 Şubat'ta vizyonda

Merakla beklenen Şahan Gökbakar'ın yeni filmi Recep İvedik 5 fragmanı yayınlandı ve filmin vizyona gireceği tarih belli oldu. Recep İvedik 1,2,3 ve 4 ile gişe rekorları kıran Gökbakar 16 Şubat'ta vizyona girecek son filmi ile yine gülmekten kırıp geçirecek gibi görünüyor.

Recep İvedik 5 fragmanı yayınlandığı anda binlerce kez izlendi. Serinin ilk 4 filminde büyük beğeni alarak devamı çekilen Recep İvedik 5 konusu ile de izleyicilerin ilgisini çekeceğe benziyor. Togan ve Şahan Gökbakar'ın kaleme aldığı filmin konusu bu sefer yurt dışındaki bir spor organizasyonu!

Togan Gökbakar'ın yönetmenliğini üstlendiği Recep İvedik 5 ne zaman vizyona giriyor merak edenler için söyleyelim film 16 Şubat'ta sinemalarda olacak ve Şahan Gökbakar'ın yeni filmi şimdiden merakla beklemeye başladı. İstanbul'da, Antalya'da ayrıca Üsküp'te çekimleri gerçekleştirilen Recep İvedik 5 fragmanı ile bile büyük ilgi gördü. Filmde Şahan Gökbakar'a Orkan Varan ise Deniz Ceylan da eşlik ediyor.

Recep İvedik 5 fragmanı ile anlaşıldığı kadarıyla film bu sefer Milli Takım'ın yurt dışında katıldığı bir spor organizasyonunu konu alıyor. Recep İvedik 5'te Recep, vefat eden İsmet'in eşinden rahmetlinin son görevini öğreniyor ve Milli Takımı organizasyona götürüyor. Yurt dışında düzenlenen organizasyonda Recep karmaşık hale gelen olayları kendi yöntemleriyle çözmeye kalkınca kahkaha tufanı yaşatacak sahneler ortaya çıkıyor.

Recep İvedik yeni filmi ile çeşitli spor dallarında marifetlerini sergileyecek ve güreşten, haltere, eskrimden, atletizme pek çok dalda yarışacak. 2014 yılında Recep İvedik 4 ile 7,5 milyon civarında gişe yapan Şahan Gökbakar, 16 Şubat'ta vizyona girecek olan Recep İvedik 5 ile ne kadar gişe yapacak merakla bekleniyor...

Serinin tüm filmleri büyük ilgi ile izlenen Recep İvedik son filmi ile vizyonda izleyicisi ile 16 Şubat'ta buluşacak ve yine izleyicileri gülmekten kırıp geçirecek gibi görünüyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *