» 
»
 

Recep Sert'in yüz nakli olmadan önceki hali!

Türkiye'nin 5. yüz naklinin gerçekleştirildiği Recep Sert, Esma Sert ile dünya evine girdi ve bütün gözler çifte çevrildi. Recep Sert'in eşi Esma Sert, Show TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Gelin Evi programına sürpriz bir şekilde konuk oldu. Detaylar haberde...

Show TV ekranlarında hafta içi her gün saat 13.00'de yayınlanan Gelin Evi programında herkesin merak ettiği gelin 28 yaşında 2 senelik evli Esma Sert yarışmaya katıldı. 5 bilezik ve 5 altın için birbirleri ile kıyasıya yarışan gelinler, düğünleri, evleri, eşyaları, çeyizleri, hazırlıkları ve misafirperverlikleri ile değerlendiriliyor ve haftanın finali bölümünde birinci belli oluyor. Bu hafta Gelinler Evi programının 8. Haftası 4. gününde Esma Sert Hanım yaşadıkları evin kapısını konuklarına açacak. Eşi, Türkiye'nin 5. yüz naklinin yapıldığı Recep Sert ile iki sene önce masalsı bir aşk hikayesi ve düğün ile evlenen Esma Sert Hanım hazırlıklarını tamamladı ve heyecanlı bir şekilde diğer yarışmacıları evine konuk etti.

Gelin Evi 194. Bölümde evinin kapılarını aralayan Esma Sert ve eşi Recep Sert, yaşadıkları zorlukları anlattılar. 20 yaşında iken talihsiz bir kaza atlatan Recep Sert'in yüzü paramparça oldu. Şimdiye kadar 44 ameliyat geçiren Recep Sert modern tıp sayesinde yüz nakli oldu ve bu nakil Türkiye'nin 5. yüz nakli olarak kayıtlara geçti. Herkesin reklam için birlikte olduğunu iddia ettiği Esma Sert, Recep Sert'e olan aşkını bebeklerini kucaklarına aldıktan sonra inandırabildiğini dile getirdi.

Nişanlanma ve evlenme dönemleri ile ilgili yaşadıklarını paylaşan Esma Sert, eşi ile olan muhteşem aşk hikayesi ile ilgili fotoğrafları da evine gelen misafirleri ve izleyicileri ile paylaşmayı da ihmal etmedi. Foroğrafların arasında Recep Sert'in yüz nakli olmadan önceki hali de yer aldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *