» 
»
 

Rengarenk 4. son bölüm fragmanı yeni gelişmeler 19 Ağustos'ta ATV'de

19 Ağustos Rengarenk 4. bölüm fragmanı yayınlandı ve merakla beklenen yeni bölüm gelişmeleri ile ilgili tüyolar geldi. İşte yeni bölümden detaylar...

Diziseverlerin merakla beklediği Rengarenk 4. bölüm fragmanı yayına girdi. Sevilen dizinin yeni bölüm gelişmeleri neler olacak işte fragmandan detaylar. Ünlü bir yıldız olan Renk ile aşka inanmayan Can’ın romantik komedi tadındaki hikayeleri ile ATV ekranlarında başlayan yeni diziler arasında yer alan Rengarenk 4. bölüm fragmanında Can ve REnk arasında kıpırdayan aşk gözler önünde seriliyor.

Her ne kadar yalan söylemek hoşuna gitmese de Can'ı kaybetmek ve onu tekrar bir umtusuzluğa sürüklemekten korkan Renk, öğretmen rolünü oynamaya devam ediyor. Kendi hayatındaki sahtelik kaçarken gerçek bir aşkın içine pat diye düşen Renk için bu durum oldukça tezat gözükse de mutlu olabilmek için bu sefer kendi adına rol yapıyor. Rengarenk yeni bölüm gelişmeleri arasında havadaki aşk kokusu tüm izleyenleri saracak.

Kendi şöhretinden kaçarken aradığı huzurlu hayatı, her şeyin ortaya çıkması ile kaybetme korkusu yaşayan Renk, Can’a kendini öğretmen olarak tanıtmış olmasından dolayı ortaya çıkan güvensizliği acaba giderebilecek mi? Renk ve Can arasında başlayan kıvılcımlar alevlenecek mi yoksa Can'ın aşka karşı gardı hiç düşmeyecek mi? Renk ve diğer arkadaşlarının kendisine söylediği bu büyük yalanı hazmedebilecek mi? Tüm bu soruların cevapları bu akşam ekranlara gelecek Rengarenk son bölüm gelişmelerinde izleyicilerle bulaşacak...

Yaz dizileri arasında dikkat çeken yapımlardan biri olan Rengarenk yeni bölüm fragmanında dikkat çeken ayrıntılardan birisi Renk’in Can’a ona ilgisinin giderek artması olurken, Ebru Hacıoğlu’nun kaleminden çıkan senaryo, bu iki sıra dışı insanı daha hangi maceraların içine sokacak merakla bekleniyor. Dizinin son fragmanında Renk, Can için yaptığı yorumlarda onun ne kadar suratsız bir adam olduğunu bilse de içinin ne kadar yumuşak olduğunu itiraf etmekten de geri kalmıyor. Can ise her geçen gün Renk'e olan duygularının derinleştiğinin farkında ama bunu kendine bile itiraf etmekten korkuyor.

Can, kendi çevresine ördüğü zırhtan içeri kimsenin sızmasına izin vermek istemese de bakalım bu direnişi daha ne kadar sürecek ve aşka olan inancı yeniden canlanacak mı merakla beklenen gelişmeler arasında yer alıyor. Diriliş Ertuğrul dizisinden tanıdığımız ve canlandırdığı Gündoğdu bey karakterindeki oyunculuğu ile hayran kaldığımız Kaan Taşaner, bu sefer karşımıza bambaşka bir rolle çıkıyor ve bakalım izleyicilerden Rengarenk dizisi yeni bölümlerde nasıl tepkiler gelecek. Rengarenk 4. bölüm fragmanı ve son bölüm gelişmeleri şimdi sayfamızdan takip edilebilir. 19 Ağustos Rengarenk yeni bölümü ile ekranlarınızda olacak.

Dizide Renk ve Can'ın yanısıra farklı hikayeler de yer alıyor. Romantik komedi tarzındaki dizinin kış sezonunda da yayınlanmaya devam edip etmeyeceği henüz belli olmasa da izlenme oranlarına göre hepimiz sonucu göreceğiz. Haftalar geçtikçe konusu daha da ilgi çekici olacak gibi görünen Rengarenk dizisi, yeni bölümleriyle her Cuma ATV ekranlarında sizler için yerini alıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *