» 
»
 

Rengarenk yeni bölüm fragmanı - 12 Ağustos’ta ATV’de yayında

Bir süredir merakla beklenen Rengarenk dizisi son bölüm ne zaman yayınlanacak nihayet belli oldu. ATV-Ahaber ortak yayınları nedeniyle bir süredir yayınlanmayan Rengarenk yeni bölüm gelişmeleri ile 12 Ağustos’ta ATV ekranlarında.

15 Temmuz darbe girişimi sonrasında yayınlarını Ahaber ile ortak yürüten ATV, kendi yayınına döndü ve Rengarenk yeni bölüm yayın tarihi de belli oldu. 12 Ağustos Cuma akşamı ekranlara gelecek olan Rengarenk son bölüm gelişmeleri neler olacak meraklı izleyicileri için işte özet bilgiler.

Ünlü bir yıldız olan Renk ile kendi halinde sakin bir hayat süren Can’ın arasındaki duygusal yakınlaşmanın konu alındığı Rengarenk fragmanı yeni gelişmeleri gözler önünde sererken, dizinin son bölümünde oynadığı oyunun ortaya çıkmasıyla Renk oldukça zor durumda kalmıştı. Arkadaşları ile bir olup Can’a öğretmen Zeynep olarak tanıtılan Renk’in aslında ünlü bir yıldız olduğu ortaya çıkınca Can kendisini oldukça kötü hissetmiş, zaten temkinli yaklaştığı aşktan iyice kendisini soyutlamıştı.

Can, Rengarenk yeni bölüm gelişmelerinde kendisine oynanan bu oyunu hazmedebilecek ve Renk’i affedebilecek mi hep birlikte göreceğiz. Ne istediğini ve nereye ait olduğunu henüz keşfedememiş Renk için de durum çok farklı değil. İçinde bulunduğu zor durumdan çıkmak için neye karar vereceği belli olmayan Renk ve Can arasında gün geçtikçe artan duygusal bağ, sonunda büyük bir aşka dönüşebilecek mi bu da dizinin merakla beklenen gelişmeleri arasında yer alıyor.

Rengarenk 4. bölüm fragmanı ise yayına girdiği anda bu sayfadan izlenebilecek ve yeni bölümün tüm detaylarına sayfalarımızdan ulaşılabilecek. 19 Ağustos Rengarenk son bölüm gelişmeleri bu sayfada sizlerle olacak.

Can ve Renk arasında yaşanacak gelişmeler büyük bir merakla bekleniyor. İzleyicilerin gönlünü ilk günden kazanan dizide oyuncular Selin Şekerci ve Kaan Taşaner, daha önce oynadıkları dizilerdeki performansları ile oldukça beğeni toplamış oyuncular olarak Rengarenk dizisinde de aynı başarıyı gösteriyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *