» 
»
 

Reşadiye'deki kayıp çocukları arama çalışması sonlandırıldı

Tokat'ın Reşadiye İlçesinde 13 ay önce kaybolan ve aranan 5 yaşındaki Dursun Kaan Taşçı ile 8 yaşındaki Bayram Erol'u arama çalışmaları herhangi bir bulguya rastlanmamasından dolayı sonlandırıldı.

Tokat'ın Reşadiye İlçesnde 29 Aralık 2015 tarihinde oyun oynamak için parka gittikten bir süre sonra kendilerinden haber alınamayan 8 yaşındaki Bayram Erol ile 5 yaşındaki Dursun Kağan Taşçı'nın en son görüldükleri noktaya yakın olan Kelkit Çayı kenarında arama çalışmaları yapıldı. Cumhuriyet Savcılığı'nın talimatı doğrultusunda başlatılan arama çalışmaları yaklaşık 4 saat sürdü. Tek katlı bir evin bahçesindeki samanlıkta da yapılan arama çalışmalarında herhangi bir bulguya rastlanmadı.

Arama çalışmı olay yerinde takip eden kayıp çocuklardan Bayram Erol'un babaannesi Rukiye Erol, yapılan arama çalışmalarından bir şey çıkmamasının üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi. Çocukların bugüne kadar bulunmamasının nedeninin kaçırılma ihtimali olabileceği üzerinde durduklarını ifade eden babaanne Erol, "Şimdiye kadar bulunamadığına göre çocuklar halâ sağ diye düşünüyoruz. Bugün de arama çalışmaları yapıldı. Bir ömrümüz daha gitti. Acaba birşey çıkacak mı çıkmayacak mı diye" dedi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *