» 
 

Reyting kurbanı Türk Malı dizisi final yapıyor

Star TV ekranlarında yayınlanan Türk Malı dizisi, reytinglerde istenilen başarıyı elde edemeyince final yapma kararı aldı. Son olarak oyuncu kadrosuna Hamdi Alkan'ın da dahil olduğu Türk Malı bugün final yapıyor.

Yeni sezona yeni umutlarla başlayan Türk Malı dizisi reytinglerde başarıyı tutturamayınca final kararı aldı. Oyuncu kadrosunda Şafak Sezer, Hasibe Eren, Hamdi Alkan, Selen Görgüzel, Seren Fosforoğlu, Korkut Ayhan Taş, Anıl İlter gibi isimlerin yer aldığı Türk Malı dizisi final yapıyor.

Star TV ekranlarında yayınlanan Türk Malı dizisi , reytinglerde iyi sonuç elde edemediği için bu akşam final yapmaya hazırlanıyor. Oyuncu kadrosuna yeni sezonda Hamdi Alkan'ın da dahil olduğu Türk Malı dizisi 8. bölümü ile ekranlara veda edecek. Türk Malı 8. final bölümünde neler yaşanacak?

TÜRK MALI FİNAL BÖLÜMÜ DETAYLARI

Eymen'in eve dönüşünün ardından tüm dengeler değişir. Erman, Eymen'den aldığı destek sayesinde sitenin karşısındaki bir mahallede köfteci dükkanı açar. Erman'ın dükkan açması ile, karşı dükkan komşusu Bakiye'nin de eski nişanlısı üçkağıtçı emlakçı Korkut arasındaki mücadele daha da kızışır.

Bakiye, Erman için mutlu olurken, Korkut'u görmekten dolayı çok mutsuzdur. Bakiye'nin üzüldüğünü gören Erman, onu yeğenlerinin yanına geri gönderir. Eymen ise Erman ile Bakiye'nin bir an önce evlenmesi için Bakiye'nin dadılığı bırakıp Eymen'in yanında çalışmasını ister.

Yan komşu Mübarek ve ailesinde işe işler karışıktır. Eren ile Zeyno evlenmiştir. Babasının bu durumdan haberi olmayışından dolayı, gizli damadı babasının gözüne sokmaya çalışacaktır. Eren, içerden Zeyno'nun babasının verdiği bir damat adayında görmek istediği şeylerle ilgili listeye uymak için çabalar ve ortaya komik durumlar çıkar.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *