» 
»
 

Reyting rekortmeni Gülümse Yeter'in 8. bölüm fragmanında sürprizler

Salı günlerinin vazgeçilmezi olan Show Tv'nin eğlenceli aile dizisi Gülümse Yeter'in 8. bölüm fragmanında neler oluyor? Sarp ile Yasemin arasında aşk mı filizleniyor? Başrollerinde Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt'un yer aldığı Gülümse Yeter'in yeni bölüm gelişmeleri ve son bölüm özeti detaylarda...

Reytingleri alt üst eden Gülümse Yeter yine ekranlara bomba gibi bir bölümle gelmeye hazırlanıyor. Her yeni bölümü keyfle izlenen evlere neşe getiren Gülümse Yeter'in 8. bölüm fragmanında sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Yasemin'in Sarp'a olan ilgisi artık Sarp'ın da dikkatini çekiyor. Yasemin'in Sarp'ı öpmesi ile Sarp'ın kafası oldukça karışıyor. Gül'e beslediği duygulardan dolayı bir duygu karmaşası içerisinde olan Sarp, Yasemin'in hislerine karşılık verecek mi? Öte yandan Cem'de Sarp ile olan çekişmesinden dolayı hiçte dikkatini çekmeyen Yasemin'le ilgilenmeye başlamıştır. Ancak Yasemin'in dikkatini çekmeyi başaramayacaktır. Alışveriş yaptıkları bir mağazadan baş başa yemek ödülü kazanan Yasemin ile Sarp'ın ilk romantik yemeklerinde neler yaşanacak?

Erdal Özyağcılar'ın başrolünde oynadığı ve kaleminden çıkan Gülümse Yeter'in oyuncu kadrosunda ekranlarda yeni görmeye başladığımız Aslı Bekiroğlu ve Yılmaz Kunt yer alıyor. Pamir Pekin, Erkan Sever, Evrim Doğan, Uğur Kurul ve Serya Kaya'nın renkli karakterlere hayat verdiği dizinin hatırı sayılır bir takipçi sayısı var. Hem aşk hem kahkaha dolu Gülümse Yeter'in son bölümünde Ayten'in ev işlerini bırakarak greve başlamasıyla Nermin'i büyük sınavı başlamıştır.

?Ev işleri ile başı belaya giren Nermin'in imdadına Yasemin yetişmiştir. Öte yandan Sarp'ın kafası Yasemin'in öpücüğü ile iyice karışmıştır. Gül ise Kemal'in evli olduğu gerçeği ile karşılaşmış ve eski eş başına bela olmuştur. Hastanede sürekli Seçil ile burun buruna gelen Gül'ü oldukça zorlu günler beklemektedir. Kemal ise Gül'e olan duygularından emindir ve Seçil'i hayatından çıkarmaya kararlıdır. Seçil ise yıkılan yuvasını yeniden kurmak ve Gül'ün başına dertler örmek için adeta ant içmiştir.

Gülümse Yeter'in yeni bölüm gelişmeleri, yeni fragmanı ve son bölüm özetini sayfamızdan takip edebilirsiniz...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *