» 
 

Rita Ora muhasebecisine 10 milyon lira dolandırıldı!

İngiliz şarkıcı Rita Ora, İngiltere'de pek çok ünlü ismi dolandıran muhasebeci tarafından 10 milyon TL değerinde dolandırıldı.

İngiliz şarkıcı Rita Ora, İngiltere'de çok sayıda ünlü ismi dolandıran meşhur muhasebecinin son kurmanı oldu. Rita Ora, yaklaşık 10 milyon TL değerinde dolandırıldı. Hem söz yazarı hem de şarkıcı Rita Ora, muhasebecisi tarafından kısa süre içerisinde dolandırılarak büyük bir kayıp yaşadı. 26 yaşındaki güzel popçu, iddialara göre 2.3 milyon sterlin yani yaklaşık 10 milyon TL değerinde parasını muhasebecisine kaptırdı.

Meşhur dolandırıcı muhasebecinin Rita Ora'nın yaptığı yatırımlar da dahil olmak üzere pek çok kişiyi 20 milyon sterlin değerinde dolandırdığı iddia ediliyor. Öte yandan muhasebecinin Rita Ora'nın banka hesabından, bir diğer banka hesabına gizlice paraları sızdırdığı söylentisi dolaşıyor.

Bir başka iddiaya göre ise muhasebecinin son dönemlerde lüks otomobil ile gezmesi ve lüks yaşaması dikkatleri üzerine çekmişti. Ancak Rita Ora bu duruma uyanmamış ve kandırılmaya devam etmişti. Bu dikkatsizlik ise ünlü şarkıcıya pahalıya mâl oldu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *