» 
»
 

Rize’nin Fındıklı ilçesinde kaybolan Deniz Demir bulundu mu?

Deniz Demir en son 30 Aralık günü Rize’nin Fındıklı ilçesinde görülmüş bir daha kendisinden haber alınamamıştı. Dün gelen bir ihbarı değerlendiren Jandarma Deniz Demir’in cansız bedenini ormanlık alanda buldu.

Müge Tatlı ile Tatlı Sert programında da günlerce süren yayınla aranan Deniz Demir’in cansız bedeni Fındıklı’nın Düzköy yakınlarında bulundu. Ormanlık alanda bir erkek cesedi olduğu yönünde ihbar alan ekipler bölgede yapılan çalışmalar neticesinde tabanca ile vurulmuş erkek cesedine ulaştı.

İlk yapılan incelemede cesedin üzerinden kimlik çıkması ile cesedin Demir’e ait olduğu belirlendi. Cansız beden kesin ölüm sebebinin tespit edilebilmesi için Adli Top Morguna gönderildi.

Deniz Demir eşi ile arasında geçen tartışma sonrasında Rize’deki ailesinin yanına giden eşi Hakime Demir’in arkasından şehre gitmiş, konuşmalar sonrasında evlerine dönmek için ikna ettiği eşi ve kendisi için otobüs bileti almıştı. Ancak Deniz Demir hareket gününden bir gün ince en son olarak biyoenerji uzmanı olduğunu iddia eden Siyasettin Ö.’nün aracında görüldükten sonra bir daha kendisinden haber alınamamıştı.

Bu zaman zarfı içerisinde yapılan incelemelerde Demir'in bindiği araçta yapılan  incelemede kan ve mermi izlerinin macun ve boya ile kapatıldığını  tespit eden polis ekiplerinin, Bursa Emniyet Müdürlüğü ile irtibata geçmesi  üzerine Siyasettin Ö. gözaltına alınarak Rize'ye getirilmişti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *