» 
»
 

Rus milyonerin gerçek açlık oyunlarına tepkiler çığ gibi yağıyor

Dünyada izlenme rekorları kıran ‘Açlık Oyunları’ serisi, Rus milyoner tarafından yeni bir yarışma programıyla gerçeğe dönüşecek. Şimdiden tepki çeken programda, alkol almak, dövüşmek serbest.

Dünyada izlenme rekorları kıran ‘Açlık Oyunları’ film serisi, Sibirya’da Rus milyoner tarafında hayata geçirilerek yeni bir yarışma programıyla televizyonlarda yayınlanmaya hazırlanıyor. Şimdiden toplumdan tepki çeken yarışmada, alkol almak, dövüşmek serbest.

Açlık Oyunları film serisinden ilham alınarak uyarlanan reality şov, Sibirya'nın vahşi doğasına bırakılan 30 Yarışmacı arasındaki kıyasıya mücadeleyi ekranlara getirecek. Vahşi hayvanlarla dolu ormanda dokuz ay boyunca hayat mücadelesi verecek olan yarışmacılar, eksi kırk derecedeki havada, onlara verilen bıçakla avlanarak karınlarını doyurmaya çalışacaklar.

Farklı ülkelerden gelen 15 kadın ve 15 erkek, büyük ödül olan 5 milyon 700 TL için birbiriyle kıyasıya yarışacaklar. Yarışma organizatörü Pyatkovsky'nin şoke eden ifadesine göre; programda sigara ve içki içmek, dövüşmek hatta öldürmek serbest olacak.

Yarışma şartlarını kabul eden katılımcılara şova dahil olmadan önce bir belge imzalatılacağını söyleyen Rus milyonere tepki verenlerin sayısı çığ gibi büyüyor. İki bin gizli kamera kullanılarak 7/24 izlenecek olan yarışmacılar, internetten canlı olarak; İngilizce, Çince, Arapça, İspanyolca, Fransızca, Almanca izlenebilecek.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *