» 
»
 

Rusya Devlet Başkanı Putin tatilde formuyla göz doldurdu

64 yaşında olmasına rağmen oldukça formda bir görüntü sergileyen Rusya Devlet Başkanı Putin, Güney Sibirya'da balık avlayarak nehirde rafting yaptı. Putin'in görüntüsü ise sosyal medyada olay oldu.

Güney Sibirya'da oltayla balık avlayan ve nehirde ATV ile gezerek zıpkınla balık avlayan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, 64 yaşında olmasına rağmen formda olduğunu tüm dünyada gözler önüne serdi. Putin'in bu görüntüleri ise sosyal medyada bazı kesimlerce 2018'de yapılacak olan başkanlık seçimleri için dinamik bir görüntü vermek olarak yorumlandı.

Güney Sibirya'da 2 gün tatil yapan Putin, hem yerli he de yabancı medyada görüntüsüyle manşetlerde yer aldı. Savunma Bakanı Sergey Şoygu'nun memleketi olan Tuva Cumhuriyetinde soğuk göle dalarak zıpkınla balık avlayan Putin, ilgi odağı oldu. Rus liderin bu görüntülerini paylaşması bazı kesimlerce ise halka sağlıklı ve fit olduğunu göstermek için yapılan bir PR çalışması olarak yorumlandı. Putin 2018 başkanlık seçimleri için ise henüz adaylığını açıklamadı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *