» 
 

Rüya dizisi 10. bölümde final yapıyor

Show TV ekranlarında yayınlanan Rüya dizisi 10. bölümde final yapmaya hazırlanıyor. Rüya 9. son bölümü ile izleyicisi ile buluştu. Elif, Bulut'un gerçekleri öğrenmesinden korkmuştur. Elif'in itirafları ise Bulut'u tehlikeyle burun buruna getirmiştir.

Show TV ekranlarında sevilerek izlenen Rüya dizisi 9. son bölümü ile dün akşam izleyicileriyle buluştu. Rüya son bölümde Elif intihar ile karşı karşıya gelmiştir. Yaşadıklarına ve bildiklerine dayanamayan Elif, hayatını sonlandırmaya karar verir. Alaz'ın ise gözünü kin ve nefret bürümüş, sonunda Bulut'a silah çekmiştir.

Rüya dizisi için alınan flaş karar izleyenlerini üzdü. Dün akşam yayınlanan son bölümün ardından yayınlanan Rüya 10. bölüm fragmanında final kararı alındığı görüldü. Dizinin reyting kurbanı olduğu düşünülüyor.

Rüya 9. son bölümde, Alaz ile Yıldız Bulut ve Elif'e sözlendiklerini söylüyorlar. Elif, bir balıkçı tarafından son anda kurtarılıyor ve Elif'in yanına ilk gelen kişi Yıldız oluyor. Yıldız'ın ısrarlarına daha fazla dayanamayan Elif, her şeyi itiraf ediyor.

Gülendam, Cihan'ın Alaz'ın oğlu olduğunu itiraf ettiği görüntüleri ele geçiriyor ve hemen harekete geçerek Cihan'a şantaj yaparak para koparıyor. Bulut, Elif'e yeni ev sürprizi yapıyor ve Elif komşusunun Alaz olduğunu öğreniyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *