» 
 

Rüya dizisinin Elif'i Hazal Filiz Küçükköse eşinden boşanıyor mu?

En son Show TV ekranlarında yayınlanan Rüya dizisinin başrolünde yer alan Hazal Filiz Küçükköse ile oyuncu eşi Tuan Tunalı ayrılıyor mu? Hazal Filiz Küçükköse ile Tuan Tunalı boşanıyor mu?

Kara Sevda dizisi ile yıldızı parlayan ve ekranlarda en son Rüya dizisindeki Elif karakterine hayat veren Hazal Filiz Küçükköse, boşanma haberleri ile gündeme bomba gibi düştü. Deniz Yıldızı dizisinde tanışıp aşık olan Hazal Filiz Küçükköse ile Tuan Tunalı'nın boşanacağı iddia ediliyor.

Bu iddialar ise, çiftin aktif olarak kullandıkları sosyal medya hesaplarından birbirlerinin fotoğraflarını silmesi ile başladı. Ancak Hazal Filiz Küçükköse'nin Tunalı soyadını hesabından silmemesi, çiftin bir araya gelebileceği konusunda ışık yaktı.

Tuan Tunalı'nın geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabında takipçileri ile paylaştığı Sezen Aksu'nun İhanetten Geriye Kalan şarkısı, ikilinin arasında bir ihanetin yaşanıp yaşanmadığı sorusunu akıllara getirdi. Öte yandan Hazal Filiz Küçükköse'nin oyunculuk kariyerinde yıldızının parlaması ve Tuan Tunalı'ya göre daha fazla kazanıyor olması, evliliklerinde maddi anlamda problemlere yol açtığı iddia ediliyor. İkilinin, sosyal medya hesaplarından birbirlerini takipten çıkmadıkları da görüldü.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *