» 
 

Rüzgar Erkoçlar'dan beklenen sürpriz

Düzenlenen bir parti davetinde ortaya çıkan uzun sakallı ve şık tarzı olan Rüzgar Erkoçlar, sürprizlerim olabilir sözü ile neyi kastetti?

Braun'un düzenlediği  bir parti davetinde ortaya çıkan uzun sakallı ve şık tarzı olan Rüzgar Erkoçlar, sürprizlerim olabilir sözü ile neyi kastetti? Yeni sezonda Rüzgar Erkoçları daha sık mı göreceğiz?

Braun markası adı altında Kuruçeşme’de düzenlenen partiye Deniz Berdan, Derya Şensoy, Pelin Karahan, Ferhan Şensoy, Vatan Şaşmaz, Gonca Vuslateri ve eşi Burak Ertoğan, Rüzgar Erkoçlar, Hakan Akkaya, Nur Yerlitaş Ayşe Kucuroğlu, gibi isimler katıldı.

Nil Erkoçlar olarak tanıdığımız fotomodel geçtiğimiz yıllarda Onur Rüzgar Erkoçlar olarak karşımıza çıktı. Yeni hali ve tarzı ile hala sevilen ve sahiplendiğimiz bir oyuncumuz.  Erkoçlar oyunculuğa on yaşında bir reklam filmleriyle başladı. 15 yaşındayken de oynadığı Molped reklamıyla ünlenmişti. Ün sahibi olan Erkoçlar reklamların hemen ardından birçok projede yer almaya başladı ve Erkoçlar ilk olarak Berna Laçin'in başrolünde oynadığı Seni Yaşatacağım adlı bir dizide rol almaya başladı. Dizide de güzel bir başarıyı sağladıkatan sonra Kadir İnanır'ın başrol oyunculuğunu yaptığı Bütün Çocuklarım adlı dizide de ekranlardan ayrılmamıştı ve o dizide de oynamıştı. Oyuncumuzun en çok tanındığı ve sevildiği dizi ise Emret Komutanım olmuştur. Dizide foto foto karakterini canlandırmıştı, farklı tarzı ve samimi halleride seven sayısını arttırmıştı.

Erol Köse'nin Erkoçlar hakkında sosyal medya hesabı olan Twitter'da paylaştığı mesajda, genç oyuncunun cinsiyet değiştirme operasyonu geçirerek erkek olduğunu idda edip herkes ile paylaşmıştı.Sevenlerini şaşırtan ve şoke eden olayı Nil Erkoçlar ve kardeşi bu iddia yı yalanlamıştı daha sonra ekranlara çıkıp yayılan dedikodu  doğrulandı ve oyuncunun yeni adının Rüzgar olduğu bilgisine ulaşıldı.

Rüzgar Erkoçlar katıldığı davette yeni sezonda süprizim olabilir derken neyi kastetti? Oyuncu ekranlara geri mi dönüyor? Katıldığı davette yeni bir proje mi teklif edildi? Merak edilen soruları sizler için takipte kalıp açıklayacağız.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *