» 
»
 

Şaban Akça’dan acı haber! Cansız bedeni barajda bulundu

Müge Anlı ile tatlı sert ekibi tarafından emniyet güçleri ile yapılan ortak çalışmalar doğrultusunda 11 gün önce kaybolan Şaban Akça’nın cansız bedenine ulaşıldı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında günlerdir yapılan programlarla 31 Mart’tan bu yana haber alınamayan 44 yaşındaki Şaban Akça’yı bulmak için aralıksız süren çalışmalar netice verdi. Anlı, 12 Nisan tarihli son programında gölde yapılan arama çalışmalarında Şaban Akça’ya ait olduğu öğrenilen cesede ulaşıldığının bilgisini verdi.

İstanbul'un Başakşehir semtinde ikamet eden Akça, en son 31 Mart tarihinde 3 arkadaşıyla Arnavutköy’de buluştuktan sonra birlikte alkol almış ancak belli bir saatten sonra arkadaşları ile ayrılarak evine döndüğü iddia edilen Akça’dan bir daha haber alınamamıştı. Şaban Akça’dan haber alınamaması  Müge Anlı'nın programına da katılan aileninde talebi üzerine çalışmalarına derinlik veren Müge Anlı ve ekibi Hayati Bey’in barakasının etrafında kanlı bir eşofman üstü bularak emniyet yetkililerine teslim etti. İncelemede bulunan eşofman üstünün Hayati Bey’e ait olduğu belirlendi.

Araştırmalar devam ederken Baraj Gölü’nün kenarından başlayıp gölün içine kadar devam edem tekerlek izleri Tatlı Sert ekibinin dikkatinden kaçmadı. Müge Anlı ve Ekibinin bulduğu bu önemli detayları Emniyet yetkililerine haber verilmesiyle birlikte Şamlar Mevkii’ndeki kuyulara bakılarak Şamlar Barajı'nda balık adamlar tarafından arama çalışmaları yapıldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *