» 
»
 

Sabır beklentisi Başaklar için önem arz ediyor

Yeni haftada Başak burcu 4 Nisan 10 Nisan aralığında hangi gelişmelerle sevinecek ya da üzülecek gibi görünüyor, yıldızı ona neler söylüyor bakalım.

Bu hafta sabırlı olması şart olan Başak burcu karşısına çıkan her şeyi büyük bir engel gibi görmeye ve sorunları büyütmeye meyilli. Bu da işleri daha da içinden çıkılmaz bir hale sokabilir dikkat! Özellikle son dakika karşılaşabileceğiniz problemlere karşı fazladan sabır göstermeniz gerekebilir buna da hazırlıklı olun.

İlişkilerinizde de aynı şekilde karşılaşabileceğiniz sorunlara yönelik tavrınız, sizin toplum içindeki duruşunuzu ve nezaketinizi gösterebilmeniz için belki de bu hafta iyi bir şans olacak. Ters durumlarda gösterdiğiniz sakin tavır sayesinde pek çok kişiyi etkileyebilirsiniz.

Aşk hayatında ise Başaklar için bu hafta çelişkili bir dönem olarak karşımıza çıkıyor. Her zaman her şeyin daha iyisini isteyen Başak burcu yeni haftada yaşayacağı duygularda da en güzelden yana. Ancak bunu başarabilmek için çelişkide kalmaktan kurtulup, ne istediğinize karar vermeniz gerekebilir. Aksi halde hiçbir güzelliğin tadına varmadan elinizden kaybedebilirsiniz.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *