» 
 

Sadettin Teksoy ekranlara geri döndü

Kendine özgün tavırları ile Türk televizyon tarihine ismini duyuran Sadettin Teksoy, yıllar sonra yeniden bir TV programı ile ekranlara çıkmaya hazırlanıyor.

Türk televizyon tarihinin en özgün ekran yıldızlarından biri olan Sadettin Teksoy, yıllar sonra yeni bir programla ekranlarda olacak. Kendine has tarzı ve tavırları ile Türk televizyonlarının ilginç figürlerinden Sadettin Teksoy, Teve 2 ekranlarında yayınlanacak Zaman Tüneli adlı yeni TV programı ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Sadettin Teksoy, yeni TV programında izleyiciyi bir zaman tünelinden geçirerek, toplumsal hafızayı tazeleyecek. Teve 2 ekranlarında yayınlanacak Sadettin Teksoy ile Zaman Tüneli program 14 Ekim Cumartesi akşamı saat 22.30'da Teve 2 ekranlarında olacak.

SADETTİN TEKSOY KİMDİR?

20 Mart 1952 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Tam adı Mustafa Sadettin Teksoy'dur. Annesi İstanbullu, babası Trabzonludur. İlk olarak gazetecilik yapmaya başlayan Teksoy, savaş ve polis muhabirliği görevinde 16 yıl çalışmıştır. Özel haber muhabirliği de yapan Teksoy, Teksoy Yapım şirketlerinin sahibidir. "Ben Sadettin Teksoy..." söylemiyle akıllarda yer eden Sadettin Teksoy, 1987 yılından beri evlidir ve Efe adında bir oğlu vardır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *