» 
»
 

Sağanak yağışlı bir Salı günü...

Yapılan son değerlendirmelere göre, İzmir çevreleri hafif sağanak, Edirne, Tekirdağ, Kırklareli ve Çanakkale çevreleri, Balıkesir'in Edremit, Gömeç, Havran ve Ayvalık ile İzmir'in Dikili, Bergama ilçelerinde sağanak yağış bekleniyor. 8 Kasım hava durumu illere göre detaylarda...

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan bilgilere göre, sabahın ilk saatlerinde İzmir'in çevrelerinin hafif sağanak yağışlı, akşam saatlerinden sonra Bergama ve Dikili ilçeleri sağanak yağışlı, akşam saatlerinden sonra Kırklareli, Edirne, Tekirdağ ve Çanakkale çevreleri, Balıkesir'in Havran, Edremit, Ayvalık ve Gömeç ilçelerinin sağanak yağışlı, diğer kesimlerin ise parçalı ve yer yer çok bulutlu olması bekleniyor. Sabah ve gece saatlerinde Batı Karadeniz'in iç kesimleri, İç Ege, İç Anadolu ile Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusunda yer yer sis ve pus bekleniyor. Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğu kesimlerinde ise buzlanma ve don olayı bekleniyor. Hava sıcaklıklarının ise kuzey, iç ve batı kesimlerinde 2-4 derece artması bekleniyor. Diğer kesimlerde önemli bir değişiklik olmayacak.

8 Kasım hava durumu illere göre, Ankara 21 derece parçalı ve yer yer çok bulutlu, İstanbul 25 derece parçalı ve yer yer çok bulutlu, Bursa 28 derece parçalı ve yer yer çok bulutlu olması bekleniyor. İzmir 26 derece parçalı ve yer yer çok bulutlu, sabahın ilk saatlerinde çevreleri hafif sağnaak yağışlı, akşam saatlerinden sonra ise Dikili ile Bergama ilçeleri sağanak yağışlı olması bekleniyor.

Adana 25 derece parçalı bulutlu, Antalya 24 derece parçalı ve yer yer çok bulutlu, Samsun 25 derece parçalı ve yer yer çok bulutlu, Trabzon 24 derece parçalı ve yer yer çok bulutlu, Erzurum 12 derece parçalı bulutlu, Diyarbakır 21 derece az bulutlu, zamanla parçalı bulutlu olması bekleniyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *