» 
»
 

Sağlık Bakanı Akdağ yaralı sayısı hakkında bilgi verdi

Olay yerinde İçişleri Bakanı Soylu ile incelemelerde bulunan Bakan Akdağ, yaralı sayısını 65 olarak açıkladı. Bunlardan 4'ünün durumunun ciddi olduğunu belirtti.

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, terör saldırısında yaralanan kişilere ilişkin bir açıklama yaptı. Akdağ, hastanelerde 65 yaralı olduğunu, bunlardan 4'ünün durumunun ciddi olduğunu belirtti. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile birlikte Şişli Etfal Hastanesi önünde açıklamalarda bulunan Akdağ, olayı haber alır almaz Ankara'dan yola çıktığını, Bakan Soylu'nun ise Yüksekova'dan geldiğini belirterek olay mahalline gittiklerini, şimdi de yaralıları ziyaret ettikleri bilgisini paylaştı.

"Hastanelerde bulunan 65 yaralıdan 4'ünün durumu oldukça ciddi" ifadelerini kullanan Bakan Akdağ, "Böyle hadiselerden sonra yaralanan kişilerin bir kısmının daha sonra durumunun değişebiliyor" diyerek ancak şu ana kadar verilen bilgiler doğrultusunda 4 kişinin durumunun oldukça ağır olduğu şeklinde açıklamasını yaptı.

Akdağ, "Tekrar hepimize geçmiş olsun. Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diliyorum. Yaralılarımıza en kısa zamanda şifalar temenni ediyorum" dedi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *