» 
»
 

Sağlık Bakanlığı personel alacak

Sağlık Bakanlığı Sağlıkta İnsan Gücü Yetiştirme Projesi kapsamında personel alımı gerçekleştirecek. Sağlık Bakanlığı'nın alacağı personel proje ve danışman kategorilerinde olacak

Sağlık Bakanlıı Sağlıkta İnsan Gücü Yetiştirme Projesi kapsamında istihdam yapacak. Personel ve danışman personel kategorilerinde personel alımını yapacak olan Sağlık Bakanlığı resmi internet sayfasında detaylı ayrıntılara yer verdi. Kamuoyuna açıklanan personel alımıyla ilgili tüm detaylar yine internet kanalıyla adayların erişimine açıldı. Sağlık Bakanlığı'nın Sağlıkta İnsan Gücü Yetiştirme Projesi'ne alınacak olan personelin batşa küresel sağlık olmak üzere sağlık diplomasisi, sağlık politikası, sağlık etii, sağlık ekonomisi, sağlık hizmetleri, sağlık sistemleri analizi ve hastane yönetimi koları üzerinde görev yapması bekleniyor. Sağlık Bakanlığı'nın Sağlıkta İnsan Gücü Yetiştirme Projesine dahil olmak isteyen personel adaylarının YDS'den en az 70 puan almaları gerekiyor. İyi derecede İngilizce konuşma ve yazma becerilerine de bakılacak adaylar yine 45 yaşını doldurmamış olmaları ve son 3 yılda herhangi bir disiplin cezası almış olmamaları isteniyor. 

SON BAŞVURULAR 28 NİSAN 2017'DE

Sağlık Bakanlığı'nın Sağlıkta İnsan Gücü Yetiştirme Projesi için alacağı personel detayları ve sayıları internet sitelerinden adaylara duyurulmasına rağmen buradan yine açıklama gereği duyuyoruz. İşe girmek isteyen adaylar Sağlıkta İnsan Gücü Yetiştirme Projesi başvuru formunu disab.proje@saglik.gov.tr adresinden doldurup göndermeleri gerekiyor. Yine Sağlık Bakanlığı tarafından proje personeli ilan başvuruları için ise 28 Nisan 2017 tarihi itibariyle adayların erişimine açılması bekleniyor. Sağlık Bakanlığı Sağlıkta İnsan Gücü Yetiştirme Projesi için şu anda büyük bir ihtiyaç duyulmakta ve belirtilen konular üzerinde istihdam ihtiyacı acil olarak gerekmektedir. Ülkemizde sağlık alanında yukarıdaki şartları taşıyan çok adayın ilana başvurması beklenmektedir. Yine Sağlık Bakanlığı tarafından sonuçlar internet sitesi üzerinden açıklanacaktır. 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *