» 
 

Şahan Gökbakar ikinci bebeği Ela için gün sayıyor

Yeni filmi Recep İvedik 5 galasında kameralar karşısına geçen Şahan Gökbakar ve eşi Selin Ortaçlı, ikinci bebekleri Ela için heyecanlarını dile getirdi.

16 Şubat'ta vizyona girecek olan Recep İvedik 5 filminin galası Kanyon'da gerçekleşti. Şahan Gökbakar yeni filmi kadar kızı Ela'yı kucağına alacağı için de büyük heyecan içinde.

Recep İvedik 5 filminin galasında Selin Ortaçlı Gökbakar, siyah elbisesi ile göz kamaştırırken, ikinci bebeklerinin doğumuna az bir zaman kala eşini yalnız bırakmadı. Ünlü komedyen eşi ile birlikte galada hem yeni filmi hem de kızı Ela'yı 3 hafta sonra kucaklarına alacak olmanın heyecanını yaşadığını dile getirdi. Salonda film kahkahalar eşliğinde izlenirken Selin Şahan Gökbakar çiftinin çifte heyecanı ve mutluluğu gözlerine yansıdı.

2015'in aralık ayında ilk bebekleri Deniz Efe dünyaya gelmişti. Şahan Gökbakar ve eşi Selin Gökbakar'ın şimdi de kızları olacak. Galada tüm gözler kızları Ela'ya 8 aylık hamile olan Selin Gökbakar ve babalık heyecanını ikinci kez yaşayacak olan Şahan Gökbakar'ın üzerindeydi.

Sinemalarda en çok izlenen Türk filmi olan Recep İvedik 4 ile tarihe geçen ünlü komedyen Gökbakar'ın yeni filmi Recep İvedik 5 galasında ünlü isimler de yer aldı. Şahan Gökbakar'ı yalnız bırakmayan isimler arasında Seren Serengil, Cengiz Kurtoğlu, Murat Cemcir Gökbakar'a başarılar diledi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *