» 
 

Şahan Gökbakar ikinci kez babalık heyecanı yaşıyor

Şahan Gökbakar 2015'te dünya evine girdiği Selin Ortaçlı'dan ikinci kez bebek bekliyor. Babalık heyecanını tekrar yaşayan Gökbakar'ın eşinin 3 aylık hamile olduğu öğrenildi.

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar 2015'in 23 Mayıs tarihinde dolu dolu aşk yaşadığı Selin Ortaçlı ile Prag'da nikâh masasına oturmuş ve muhteşem bir düğün yapmıştı. Çiftin evlilikleri birbirlerine iyi gelmiş ve evliliklerini ise 2015'te oğulları Deniz Efe ile taçlandırmışlardı. Şahan Gökbakar'a evlilik yaramış ve evlendikten sonra ailesi ile bol bol zaman geçirmiş, şikayetçi olduğu kilolarının bir kısmından da düzenli beslenmeden dolayı kurtulmuştu. Çiftin ikinci kez bebek beklediği müjdeli haber sosyal medyada hızla yayılarak büyük yankı uyandı. Selin Ortaçlı Gökbakar'ın ikinci kez hamile olduğu ve 3 aylık bir bebekleri olduğu bilgisi alındı.

Babalık heyecanını yaşayan Şahan Gökbakar'a bu duygu tatlı gelmiş olacak ki, ikinci kez baba olmaya aday oldu. Bütün zamanını ailesi ile geçiren ve tatil yapan Gökbakar'ın ikinci bebeğinin cinsiyetinin ne olacağı da oldukça merak ediliyor. Cinsiyetinin Eylül ayında belirleneceği tahmin edilirken, Şahan Gökbakar'ın bu müjdeli haberi sadece yakın çevresi ile paylaştığı da gözlerden kaçmıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *