» 
 

Şahan Gökbakar öğrencilere bin palto gönderdi

Ünlü komedyen ve oyuncu Şahan Gökbakar'ın Van'a gönderdiği bin palto, polis ekipleri tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtıldı.

Oyuncu Şahan Gökbakar, ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere bin paltoyu Van'a gönderdi. Paltolar, İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından önceden belirlenen mahallelerdeki ihtiyaç sahibi öğrencilere giydirildi.

Van Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici'nin Anadolu Ajansı muhabirine yaptığı açıklamada, Van Valiliği öncülüğünde hazırlanan projelerle kente katkı sunmaya çalıştıklarını söyledi. Her yol olduğu gibi bu sene de sosyal sorumluluk projeleri kapsamında dar gelirli ailelerin öğrencilerine 10 bin bot dağıttıklarını belirtti.

Ekici, yardımların Van Valiliği öncülüğünde sürdürüleceğini söyledi. Özellikle SODES projeleri kapsamında Çocuk Şube Müdürlüğü tarafından 120 çocuğu Sarıkamış'a gönderdiklerini anlatan Ekici, bu çocukların Van'ı güzel şekilde temsil ettiklerini ifade etti. Çocukları Antalya, Çanakkale ve İstanbul'un yanı sıra pek çok ile de görürdüklerinin altını çizen Ekici, "Bu çocuklarımız bugüne kadar hiç il dışına çıkmamış dar gelirli çocuklarımızdı. Bu projelerin bize çok olumlu geri dönüşleri oldu." dedi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *