» 
 

Şahan Gökbakar Recep İvedik 5’ten sonra 6’nın da müjdesini verdi

ilk defa bir banka reklamında oynayan Şahan Gökbakar, gerçekleştirdiği basın toplantısında ünlü rakipleri Cem Yılmaz, Ata Demirer ve Kıvanç Tatlıtuğ’a da esprili göndermeler yaptı. Recep İvedik 6 için de müjde verdi.

Bir süredir banka reklamlarında görmeye başladığımız ünlü komedyenler kervanına Şahan Gökbakar da katıldı ve oynadığı Halkbank reklamı ile oldukça beğeni topladı. Birbirinden farklı kılıklara girerek yeteneklerini reklam filminde sergileyen Gökbakar esprili konuşmalarıyla da basın mensuplarını gülmekten kırdı geçirdi.

Kendisi gibi reklam yüzü olan meslektaşlarını adeta espriyle karışık topa tutan Şahan Gökbakar, “Üçü toplansa beni geçemez. Ben onlardan ağır basarım” dedi ancak hemen arkasında toparladı ve şaka yaptığını ifade etti. Cüsse olarak Cem Yılmaz, Ata Demirer ve Kıvanç Tatlıtuğ’un kendisini geçemeyeceğini söyleyen Gökbakar, aralarında rekabet olduğunu da dile getirmeyi ihmal etmedi. İlk kez bir banka reklamında oynadığını ifade eden ünlü şovmen, bu rekabetin “tatlı tatlı” olması durumunda hiçbir sıkıntı yaşanmayacağını da dile getirdi.

Recep İvedik serisi ile oldukça beğeni toplayan ve serinin 5. filminin çekimlerinin devam ettiğini belirten Gökbakar, 6. filmin de çekileceğini müjdeledi. Gökbakar, Recep İvedik 5 ile serideki önceki filmlerin başarısını yakalayacak mı bilinmez ancak merakla bekleyen bir kitle olduğu da kesin.

Bir çocuk sahibi olan Gökbakar, eşi Selin ile ikinci bebeklerini beklediklerini ve şu anda 3 aylık olduğunu ifade etti. Bir oğlu olan ve kalabalık bir aile isteyen Gökbakar bebeğinin cinsiyetinin henüz belli olmadığını belirtti ve eşiyle 4 çocuk istediklerini ifade etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *