» 
 

Şahan - Selin Gökbakar çiftinin yeni doğacak bebeklerinin cinsiyeti belli oldu...

İkinci bebekleri ile yeniden anne baba olma heyecanı yaşayan Şahan - selin Gökbakar çifti yeni doğacak bebeklerinin cinsiyetinin ne olacağını sosyal medyadan açıkladı…

Ünlü komedyen ve oyuncu Şahan Gökbakar ikinci kez baba olmaya hazırlanıyor. 2015 yılında Selin Ortaçlı dünya evine giren ve bu evlilikten bir oğulları olan Gökbakar çifti, Şahan Gökbakar’ın sosyal medya hesabından yeni doğacak bebeklerinin cinsiyetini paylaştı. Paylaşımda açıklanan bilgilere göre bir oğulları olan Gökbakar çiftinin, birde kızları olacak.

Recep İvedik serisi ile gişe rekorları kırmayı başaran ünlü komedyen Şahan Gökbakar, aldığı güzel haberi sevenlerine verdiği paylaşımda haberi sabah aldıklarını, ailelerine küçük bir prenses katıldığını ifade ederek, yaşadıkları bu mutluluk için eşine teşekkür etti.

1980 İzmir doğumlu olan Şahan Gökbakar, İlk orta lise öğrenimlerinin ardından Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi'nden mezun olmuştur. Küçük yaşta babasını kaybedeb ünlü komedyen, öğreniminin ardından İlk olarak bir Zıbın isimli bir programla izleyicisi karşınına çıktı. Özellikle canlandırdığı Recep İvedik, Bülent Binbaş ve Küçük Oskar tiplemeleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *