» 
»
 

Şahane Damat 2. bölümde neler oldu? 28 Haziran 2016'da yayınlandı

Ekranlara sarsıcı bir giriş yapan Şahane Damat dizisinin muhteşem kadrosu ve dizinin içeriği hakkında özet bilgi sizlerle. Şahane Damat 2. bölümde neler oldu? Yayını 28 Haziran 2016 tarihinde Star Tv'de yapıldı.

Star Tv kanalında, yaz sezonunun açılması ile birlikte yeni bir dizi projesi daha ekranlarda yerini aldı. Dizinin son gidişhat durumu çarpıcı bir şekilde tutuldu ve sevildi. Haziran aylarında çekimlere başlayan Şahane Damat 2. bölümün son fragmanı yayılandı. Bu akşam yayınlanacak olan dizide neler olacak?

Ekranlara bomba gibi giriş yapan dizinin kalabalık ve iddialı bir oyuncu kadrosu bulunuyor. Başrol oyuncuları olarak genç ve yetenekli isimlerden Burcu Özberk ve Ali Ersan Duru’nun paylaştığı bu dizinin diğer önemli isimleri arasında Nükhet Duru ve Erhan Yazıcıoğlu'da yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunun canlandırdığı karakterler Melike, Burcu Özberk Mehmet, Ali Ersan Duru Peri – Diva, Nükhet Duru Hayati, Erhan Yazıcıoğlu Tahsin, Mesut Yılmaz Cennet, Hande Kaptan Engin, Anıl İlter İlknur, Leyla Göksun Remzi Dede, Köksal Engür Kibar, Selen Uçer Tufan, Mert Carim Kazibe, Binnur Şerbetçioğlu.

Dizinin ilk bölümünde, Burcu Özberk'in canlandırdığı Melike karakteri, ailesine İstanbul'da namuslu bir şekilde yaşaya bileceğini göstermek için bazen küçük pembe yalanlar söyleyen bir kızı canlandırıyor. Melike'nin Almanya’da yaşayan ailesi, kızlarının başarılı ve ödül almış bir gazeteci olduğunu, büyük gösterişli bir evde yaşadığını ve doktor bir nişanlısı olduğunu düşünüyorlar. Doktor Nişanlısıyla da en yakın zamanda evleneceklerine inanan ailesi, gerçekleri ne zaman öğrenecek?

Ailesini bu yalanlarla inandıran Melike gerçek hayatında İstanbul denen büyük vahşi şehirde sıradan, açlık sınırında sürünen sakar bir kızdır. En büyük hayali olan habercilik girişimine bir magazin gazetesinde burç yorumu yazacak kadar adım atabilmiş ve hayaline sadece bu kadar yaklaşabilmiştir. Ailesine evleneceklerini söylediği damat adayı ise estetik cerrahı Mehmet Çırağan'dır. Mehmet ise sakar kızımız Melike ile değil patronu ile nişanlıdır. Melike ve Mehmet, yalan ve şantajla başlayan hikâyelerinin bir aşka dönüşeceğinden habersizdir.

Melike ailesine hayalleri ve idealleri için yalanlar söyledi. Bu yalanlar Sağlam ailesi Almanya'da iken kolaydı fakat ailesinin anlık kararı ile Melikenin yanına gelmesi işleri karıştıracak. Tahsin beyin evine yerleşen Melike'nin ailesi ile Mehmet'in oturduğu evde gizli tutulan Diva, iki çiftimizin hayatında büyük değişiklikler yaşatacak.Yasak aşk yaşayan Divanın sevgilisi tam ortaya çıkacağı sırada Melike hızlı çalışan zekâsı ile sorunu çözer. Mehmet Melike'nin bu zekâsına hayran kalır ve ilk defa onun hakkında düşünmeye başlar ve ona sarılarak teşekkür eder. Mehmet'in nişanlısı da onlar o vaziyette iken gördü ve şok oldu. Mehmet nişanlı iken yaşadığı bu karmaşadan, sahte evlilikten kurtula bilmekk için amcasından yardım istiyor.

Burcu Özberk (Melike) Genç ve yetenekli güzel oyuncu 12 Aralık 1989 tarihinde Eskişehir'de doğmuştur. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünde okumuş ve mezun olmuştur. 2013-2014 tarihleri arasında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Huricihan Sultan karakteri ile beğeni toplamıştır. 2015-2016 tarihlerinde ise Güneşin kızları dizisinde Nazlı Yılmaz olarak da büyük bir hayran sayısına ulaşmıştır.

Ali Ersan Duru (Mehmet) 19 Eylül 1984 tarihinde Ankara'da doğmuştur. Yakışıklı oyuncu Osmangazi Üniversitesi Maliye Bölümünde eğitim görmüş ve mezun olmuştur. 3 yıl boyunca tiyatro dersleri almıştır. Yakışıklı oyuncu Lale Devri, Hayat Devam Ediyor, Başrolde Aşk, Bugünün Saraylısı, Yağmurdan Kaçarken, Gönül İşleri ve Aşk Zamanı gibi bir çok dizide yer almıştır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *