» 
»
 

Şahane Damat 3. Bölüm fragmanında ne gibi pürüzler çıkacak?

Star Tv ekranlarının dizisi Şahane Damat 5 Temmuz'da yayınlanacak. Şahane Damat 3. bölüm fragmanında ne gibi gelişmeler var? Püsküllü Melike ile Mehmet'in çıkmaza girdiği oyununda ne gibi pürüzler olacak? Haberin detayında...

Şahane Damat dizisi eğlenceli ve seyircileri güldüren bir bölüm ile ekranlarda yayınlnacak. Yeni dizi olan Şahane Damat'ın yeni bölümünde seyirciyi neler bekliyor? Evcilik oyunu gerçek mi olacak? 5 Temmuz'da yayınlanacak olan dizinin yeni bölümünde nelere şahit olacağız? Aralarında yakınlaşma mı başlıyor? Mehmet'in Melike hakkında düşünceleri ne? Şahane Damat dizisinin yeni 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Melike hayallerin için ailesine yalanlar söyledi. Ailesi Almanya'da iken söylediği yalanları idare etmek kolay olabilirdi fakat ailesinin ani bir kararı ile Melike'nin yanına gelmesi, onu bir hayli zorlayacak gibi görünüyor. Mehmet ise evinde gizli tuttuğu Diva yüzünden yaşayacağı zor günlerden habersizdir. Fakat bu zor günleri çok geçmeden anlayan Mehmet büyük sıkıntı yaşayacaktır. Diva'yı ve amcasını kimseye söylememesi için Mehmet Melikeyi sıkıştırır. Melike bu teklif karşısında Mehmet'ten ailesinin önünde yakında evleneceği damat gibi davranmasını ister. Melike ve Mehmet'in yalan ve şantajla başlayan evcilik oyunu her ikisi için de işe yarayacak mı?

Tahsin beyin evine yerleşen Melike'nin ailesi ile Mehmet'in evinde gizli tutulan Diva, şantajcı çiftimizi çok zorlayacak. Yalanlar ve sırlar havada uçuşurken Hayati'nin karısı Suna'da bir şeylerden şüphelenip özel dedektif tutar ve işler iyice çorba olur. Yasak aşkı olan Divanın sevgilisi ortaya çıkacağı zaman Melike pratik zekâsı ile sorunu çözer. Mehmet Melike'nin bu zekâsına hayran kalır ve ilk defa onun hakkında düşünmeye başlar.

Son bölümde Mehmetin amcası Melike'nin güzelliğinden etkilenmişti ve Diva için yaptığı iyilik ile de zekasından söz ettirmişti. Mehmet'e Melike ile ciddi düşünmesini söyleyen amca mehmetin aklını karıştırdı. Melike ile bahçeye çıkıp ona teşekkür ettikten sonra aralarında sıcak bir sarılma oldu. Mehmetin Nişanlısı onları öyle görünce şok oldu. Melike Mehmet'e ailesi hakkında bilgiler vermek için vakit geçirirlerken eve yerleşen Sağlam ailesi hayranlık ile yerleşecek odalarını gezindiler. Tahsin'in Melikeye Mehmet hakkında verdiği bilgilerden Melike bahsedince biraz sinirledi. Fakat akşam güzel zamanlar geçirip hoş sohbetin ardından Melike Mehmet'e yüzük konusunu açtı. Mehmet'in püsküllü ve sakar olarak lakap taktığı Melike'ye şimdide züğürt lakabını taktı. Mehmet nişanlı iken yaşadığı bu sahte evlilikte amcasından yardım istiyor.

 Şahane Damat dizisinin yeni bölümü ve son bölümünü sizler için takipte olmaya devam ediyoruz. En yeni gelişmeler için bizden ayrılmayın.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *