» 
»
 

Şahane Damat 8. bölüm şaşırtıcı gelişmeleri 23 Ağustos Star'da

Şahane Damat 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı merak edenler çoğunluka ve dizinin yeni bölümünde neler olacak nefesler tutuldu. Mehmet ve Melike’nin masalları aratmayacak hikâyesi 23 Ağustos’ta Star Tv ekranlarında izleyicileri ile buluşacak.

Star Tv ekranlarının keyifli dizisi Şahane Damat ekranlara kilitleyecek olan yeni bölümü yayınlanmak için saatler sayıyor. İlk bölümünden bu yana her yaştan izleyici kitlesine sahip olan dizinin 8. bölümünde nelere tanık olacağız? Yakışıklı doktorumuz Mehmet ve sempatik karakterimiz Melike’nin arasındaki aşk oyunu yavaş yavaş gerçekleşiyor mu? 23 Ağustos’ta yayınlanacak bölümde neler ile karşı karşıya kalacağız?

Yayınlanması beklenen yeni bölümü ile meraklı bekleyişi sürdüren dizi Şahane Damat, oyunculuk performansları ile ekranlara kilitleyen kadrosu ile yoğun ilgi toplamayı başarıyor. Burcu Özberk, Ali Ersan Duru, Erhan Yazıcıoğlu, Binnur Şerbetçioğlu, Anıl İlter ve Nükhet Duru’nun diziye can veren başrol oyunculukları ile Şahane Damat, Sinegraf Yapım ve Osman Sınav’ın yapımcılığı ile hayat buluyor. İstanbul’da çekimi yapılan dizinin şahane senaryosu ise Nehir Erdem’e ait.

Bir oyunla başlayan ancak her geçen gün daha fazla bağlanma noktasında gelen aşkın yönünü Mehmet mi belirleyecek yoksa Melike mi henüz belli olmasa da dizi müdavimleri meraklı bekleyişlerini sürdürüyor. Bu yakınlaşmanın sonu nereye gidecek birlikte şahit olacağız. Şahane Damat 8. bölüm fragmanı yayına girdiği anda burada sizlerle olacak. 23 Ağustos Şahane Damat fragman ve detay bilgileri için takipte kalın...

Hikâyenin ana kahramanı Melike, hayallerini gerçekleştirmek istediği için ailesine söylediği ufak bir yalanın, kendisine yaşatacağı tüm zorluklardan habersiz, bir gün ailesinin yanına gelmesi ile şok olur. Diğer karakterimiz olan Doktor Mehmet ise evinde gizli tuttuğu Diva’nın başına açtığı zorluklar yüzünden istemeyerek kendini bir oyunun içinde bulur. İkisinin de çıkarı olduğu bir anlaşma ile evlilik oyunun başlatan Melike ve Mehmet, bakalım ufak oyunlarını daha ne kadar sürdürebilecek?

Şahane Damat dizisinin yeni bölümü ve son bölümü hakkında merak ettiğiniz her şeyi sizin için takip ediyoruz. Son gelişmeler ve daha merak ettiğiniz birçok haberi kaçırmamak için bizden ayrılmayın…

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *