» 
»
 

Sahur zamanı baldızını bıçaklayarak öldürdü!

Gaziantep'te 28 yaşındaki Cuma A. sahur zamanında eşinin ablası 33 yaşındaki Selma Güngör'ün evine giderek, onu bıçaklayarak öldürdü. Olayın ardından kaçan Cuma A. henüz yakalanamadı. Cinayetin sebebi araştırılıyor.

Gaziantep'e bağlı Şehitkamil İlçesinde yaşamakta olan eşi gece vakti fabrikada çalışan 33 yaşındaki Selma Güngör'ün evine sahur zamanında kardeşinin kocası geldi. Eve giren adam baldızını iki yerinden bıçaklayarak öldürdü. Panik halinde olay yerinden kaçan 28 yaşındaki Cuma A. ayakkabısını, cep telefonunu evde bırakırken, nüfus cüzdanını ise kaçtığı sokakta düşürdü.

Meydana gelen korkunç olay dün gece 02:30 sıralarında meydana geldi. Sahur vaktinde baldızına giden Cuma A. (28) Şehitkamil İlçesindeki 8 Şubat Mahallesi 39. Sokak'ta ikamet eden eşinin ablası olan 33 yaşındaki Selma Güngör'ün kapısını çaldı. İçeri giden Cuma A. henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı baldızını iki kez bıçakladı. Bıçaklamanın ardından olay yerinden korkarak kaçan Cuma A. cinayeti işlediği evin içerisinde kendisine ait olan cep telefonunu, kapının önünde ayakkabısını bıçakıp kaçtı. Cuma A. kaçarken sokakta da cüzdanını düşürdü. Olay yerine gelen polis ekiplerinin yapmış oldukları incelemeler sonrasında Selma Güngör'ün cansız bedeni kanlar içinde evinde bulundu. Selma Güngör'ün katil zanlısına ait cep telefonunun ve ayakkabılarının da bulunması üzerine bir de kaçtığı sokakta cüzdanı bulundu. Cuma A.'nın cüzdanınında şahsi eşyaları ve ehliyeti de bulunuyordu.

Baldızını sahur vakti bıçakladıktan sonra evden cep telefonunu almadan, ayakkabılarını giymeden çıplak ayak cinayet mahalinden kaçan zanlı Cuma A. sokak başında da cüzdanını düşürdü. Henüz yeri tespit edilemeyen Cuma A.'nın baldızını neden öldürdüğü de bilinmiyor. Meydana gelen olaydan sonra cinayet mahaline gelen Sema Güngör'ün yakınları sinir krizi geçirdi. Cuma A.'nın daha öncesinde hırsızlık ve uyuşturucu suçundan sabıkası olduğu tespit edildi. Baldızı Selam Güngör'ü de hırsızlıkdan dolayı öldürdüğü düşünülüyor. Cuma A.'yı yakalamak için çalışmalar devam ediyor iken polis olay ile ilgili soruşturma başlattı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *