» 
»
 

Samsun'da 7 gündür kayıp olan genç kız bulundu

Samsun'da 7 gün önce ortalıktan kaybolan ve haber alınamayan genç kız, polis ekiplerinin bir eve düzenlediği baskında bulundu.

Samsun'da yedi gün önce kaybolan ve kendisinden haber alınamayan 17 yaşındaki M.S. aslı genç kız, polisin baskın yaptığı bir evde bulunarak Çocuk Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi. Alınan bilgilere göre olay, Samsun'un İlkadım İlçesinde 7 gün önce meydana geldi. İddialara göre M.S. isimli genç kız, inşaat malzemeleri satan bir iş yerinde işe başladı. Bir hafta önce işe gitmek için sabah saatlerinde evden ayrılan M.S.'nin geç saatlere kadar eve dönmemesi ve telefonlara da cevap vermemesi üzerine genç kızın ailesi endişelendi.

Aile ertesi gün kızlarının çalıştığı işyerine gittiklerinde çocukları ile karşılaştı. Genç kız M.S. babasına, özür dileyerek akşam eve döneceğini söyledi. Babası yanından ayrıldıktan sonra genç kız o akşam da eve dönmedi. Bunun üzerine baba R.S. polise giderek olayı anlatıp kayıp başvurusunda bulundu. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı. Cinayet masası ekipleri, yaptıkları istihbarat çalışmasının ardından genç kızın İlkadım İlçesi Kalkanca Mahallesi'nde oturan S.Ç. adlı kişi ile birlikte kaldığını belirleyip eve baskın yaptı.

M.S. daha önce Oktay isimli bir kişi ile beraber olduğunu söyleyip, oradan ayrıldıktan sonra bugün de S.Ç.'nin evine gittiğini söyledi. Cinayet masası ekipleri, 17 yaşındaki M.S.'yi Çocuk Şube Müdürlüğü'ne teslim etti. S.Ç. polis tarafından gözaltına alındı. Polisin olayla ilgili başlattığı soruşturmanın sürdürüldüğü belirtildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *