Samsung Galaxy A8'in teknik özellikleri hayran bıraktı!

Samsung, üreticisi olduğu Note 7 modeli ile patlak vermesinin hemen ardından yeni modllerini hızla piyasaya sunmaya başladı. Merakla beklenen Samsung Galaxy A8'in tanıtımının ardından özellikleri de netlik kazandı. Galaxy A8 fiyatı ise detaylarda...

Galaxy yeni modellerini piyasaya sunmaya baladı. Bu şekilde Galaxy Bote 7 ile yaşadığı pek çok problem ile sarsılan itibarını da geri kazanmaya çalışıyor. Note 7'nin patlaması ile telefonların güvenli olan modelleri ile iade işlemlerini gerçekleştiren ve kullanıcılarına sorunsuz olan cihazları kullanmlarını sağlayan üretici firma Samsung, öte yandan da kullanıcılarıan yeni telefon modellerini hızla tanıtmaya başlıyor. Sektördeki gücünü yeniden artırmaya çalışan Samsung, yeni Galaxy A8 modelinin tanınıtımı yaptı. Yeni model ile satışlarını yüksek rakamlara çıkaracağa benziyor.

Samsung Galaxy A serisinin adından oldukça söz ettirecek Galaxy A8 2016 teknik özellikleri için yapılan açıklamalar şöyle, Galaxy A8 Full HD ekranda 5.7 inç ve AMOLED teknolojsine sahip olacak. İşlemcisi ise Exynos 7420 olarak tercih edilmiş. 3 GB RAM telefon performansına sahip olacak. Arka kamerası 16 MP, ön kamerası ise 8 MP olacak. Andorid 6.0 işletim sistemine sahip olan cihaz 32 GB depolama alanına sahip olacak. Fiyatı ise 580 dolar yani 1750 TL civarında olacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *