Samsung Galaxy Note 7 tanıtım tarihi belli oldu!

Samsung Galaxy Note 7'nin açıklanan tanıtım tarihinde Galaxy Note 7'nin özelliklerinin açıklanması bekleniyor. Yeni akıllı cihazın özellikleri neler? Pil ömrü nasıl olacak? İşte detaylar...

Ailenin yeni üyesi Samsung Galaxy Note 7 yolda! Akıllı telefonların açık ara lider gösterilen firması Samsung oldukça başarılı ürettiği Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’den sonra yoluna Note serisi ile devam edeceğini belirtti. Apple iPhone 7’den daha iyi performans göstermesini hedefleyen yeni Note serisinde Galaxy Note 6 yerine Galaxy Note 7 olarak üretmeyi planlıyor. Samsung, yeni amiral gemisini kullanıcıların beklentilerini göz önüne alarak mı tasarladı?

Firmanın yeni nesil Galaxy Note 7 telefonunu 2 Ağustos’ta tanıtması bekleniyor. Samsung firmasının “Note ayı” olarak belirttiği ve her yıl Ağustos ayı içerisinde Note serisinin yeni bir modelini sunduğu firma, her sene olduğu gibi bu sefer yeni modelinin tanıtımını Eylül başından daha erken bir tarihte yapacağı bekleniyor. Alınan bilgilere göre ise Apple’ın da iPhone 7 tanıtımını öne çekmesi bekleniyor ve Ağustos ayında kıyasıya bir mücadele olacakmış gibi duruyor. Galaxy Note 7'nin özellikleri ise henüz kesin olarak açıklanmış değil.

Yeni nesil Galaxy Note 7’nin, her mobil cihaz kullanıcısının olduğu gibi merakla beklediği özelliği ise pil ömrü diyebiliriz. Pil ömrü konusunda geçtiğimiz her yıl hedefi daha da yükseltip yeni cihazlar ile birlikte daha güçlü pil ve daha iyi bir pil ömrü sağlayan firmanın Note 7’de en az 4000mAh pil gücü olacağı bekleniyordu fakat alınan bilgilere göre Note 7, piyasaya sunduğu son cihaz olan Galaxy S7 Edge’de olduğu gibi 3600 mAh pil gücü ile devam edeceği kesinleşmiş gibi görünüyor. 20 saatin üstünde video izleme imkanı sunması beklenen yeni nesil Note serisi, Galaxy S7 Edge’e kıyasla neredeyse 2 katı fark gösterecekmiş gibi duruyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *