Samsung Galaxy Note 7 tanıtımında ilginç olay!

Samsung Galaxy Note 7'nin tanıtımında firmanın pazarlama müdürü Justin Denison tarafından Apple'a yapılan gönderme oldukça dikkat çekti! Note 7'nin S-Pen'i için, iPad Pro aksesuarı olan Apple Pencil gibi cihazdan ayrı fiyatlarda satılmadığını belirtti!

Samsung’un dört gözle beklenen yeni amiral gemisi Galaxy Note 7’nin tanıtımı 2 gün önce New York’ta düzenlenen etkinlikte tanıtıldı. Cihazın sahip olduğu özellikler alıcılarını oldukça sevindirdi. Note 7’de bugüne kadar tanık olduğumuz tüm özellikler ve çok daha fazlası yer alıyor. Söz konusu akıllı telefon Samsung Galaxy Note 7 tasarımıyla, kamerasıyla, ekranıyla, işlemcisiyle, yeni nesil kalemi ve iris tarayıcısıyla tam bir şaheser.

Tanıtım etkinliğine telefonun dışında oldukça söz edilen başka bir olay ise Samsung’un Pazarlama Müdürü Justin Denison tarafından söylenen sözler oldu. Denison, Apple’ın satış politikasına laf çarparak kendilerinin böyle bir hataya düşmediklerini ifade etti.

Bildiğimiz gibi Apple, iPad Pro’nun aksesuarı olarak sunduğu Apple Pencil’ı cihazdan ayrı olarak satıyor. Akıllı kalemin Türkiye’deki satış fiyatı ise tam olarak 379 TL. Bu kalemi kullanmak için öncelikle şarj etmeniz gerekmekte.

Apple’ın kendi cihazına ait kalemi ayrı bir şekilde ve yüksek bir rakamda satışa sunması Samsung’un Pazarlama Müdürü Justin Denison tarafından söylenen sözleri doğruluyor.

Apple, iPad Pro’nun Türkiye’de 3 bin TL gibi rakamlardan satışa başladığını açıklamıştı. Bu cihaza klavye ve kalem gibi aksesuarlar eklenince iPad Pro’nun fiyatı 5 bin TL gibi rakamlara ulaşıyor. Justin Denison ise daha işlevsel olan S-Pen’in ayrı bir fiyat ile satılmadığını ve şarj etmeye gerek duymadan kullanılabileceğini belirtiyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *