Samsung Galaxy Note 8 çıkış tarihi belli oldu!

Teknoloji devi Samsung'un heyecanla beklenen yeni modeli Galaxy Note 8'in çıkış tarihi belli oldu. Galaxy S8'in 15 Nisan 2017 tarihinde düzenlenecek lansmanla tanıtılacağı belirtiliyor.

Samsung'un merakla beklenen yeni akıllı telefon modeli Gaxy S8'in tanıtılacağı tarih belirlendi. Güney Kore'de yayınlanan bir haber sitesinin kaynaklara dayandırdığı habere göre, Samsung Galaxy Note 8 modeli New york City'de 15 Nisan 2017 tarihinde düzenlenecek bir lansman ile tanıtılacak. Eğer iddialar doğru çıkarsa, Samsung şimdiye kadar Mobil Dünya Kongresi etkinliğinde Barcelona'da düzenlenen fuarda tanıtılacak Samsung'un yeni amiral gemileri bu yıl News York City'de tanıtılacak.

Bu Öte yandan bu yıl 27 Şubat-3 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan etkinlikte LG'nin yeni G6 modelinin de tanıtımının yapılması bekleniyor. Samsung meraklılarının ise 15 Nisan tarihine kadar beklemeleri gerekiyor. Samsung S8'in bu kadar geç çıkmasının nedeni olarak, hatasız ve oldukça kaliteli bir telefonu piyasaya sürme çabası düşünülüyor.

Galaxy S8'de köklü değişiklikler bekleniyor. Mesela Home tuşunun artık olmaması kullanıcılarınım şaşırtabilir. Ayrıca çok iyi bir tarayıcı, 6 GB RAM gibi özelliklerle de alıcısının karşısına çıkacak olan Samsung Galaxy Note 8, Note 7 fiyaskosundan ders çıkararak hataya fırsat vermek istemiyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *