Samsung Galaxy S8 29 Mart tanıtımı öncesi son sızıntılar

Galaxy S8 özellikleri ve tasarımı hakkında o kadar çok dedikodu ve konsept tasarım ortaya kondu ki yeni akıllı telefonun nasıl bir şey olacağı neredeyse netleşti. Ancak yine tüm bu internet sızıntılarının doğru olup olmadığı 29 Mart'ta tanıtılacak olan Samsung Galaxy S8 ile ortaya çıkacak.

Samsung yeni akıllı telefonu Galaxy S8 için sayılı günler kala tanıtım hazırlıklarına devam ededursun, yeni amiral gemisi ile ilgili internette çıkan oldukça inandırıcı konsept tasarımlar bitmek bilmiyor. Son olarak paylaşılan Samsung Galaxy S8 fotoğrafı olduğu iddia edilen görüntü eğimli ekranı ve sağ sol tuşları ile dikkatleri çekti. Uzun süredir hakkında çok sayıda dedikodu yapılan telefonun görüntüsü fazladan bir tuş içermesi nedeniyle soru işaretlerini de beraberinde getirdi. Yeni telefonda sanal asistan, iris tarayıcı gibi özellikler beklenirken, tasarımdaki incelik ve kullanım kolaylığı da gözlerden kaçmıyor.

29 Mart'ta tanıtımı yapılacak olan Samsung Galaxy S8 için şu anda her şeyden öte kullanıcıların beklentisi elbette güvenlik yönünde olacak. Patlayan batarya sorunu giderdiğini belirten Samsung yeni akıllı telefon modelinde benzer sorunlarla karşılaşacak mı yoksa tüm kötü izlenimi üzerinden atarak büyük bir atağa kalkacak mı 2017'de hep birlikte göreceğiz.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *