Samsung Galaxy S8 daha erken tarihte gelebilir! Özellikleri...

Samsung'un Note 7 fiyaskosunun ardından yeni modeli olan Galaxy S8'i beklenen tarihten daha erken bir zamanda çıkarması bekleniyor. Peki Galaxy S8'in teknik özellikleri beklentileri karşılayacak mı? Detaylar haberde...

Samsung neredeyse tüm gücünü Galaxy S8 modeline harcıyor. Note 7'nin üreticisine büyük zarar uğratmasının ardından Galaxy S8 modelini daha erken bir zamanda piyasaya sunmak için büyük çaba harcıyor. Kötü bir sezon geçiren Samsung, yarattığı güvensizlik ortamından Galaxy S8 modeli ile kurtulabilecek mi? Eski modellerinde ve yeni Note 7 modelinde batarya probleminden dolayı patlak veren cihaz, markanın itibarını oldukça sarstı. Peki Galaxy S8 ne zaman çıkacak? Galaxy S8'in özellikleri ne olacak?

Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S8'in önümüzdeki yıl Şubat ya da Mart ayında tanıtıma çıkması bekleniyor. Yeni modelin bir önceki güvensizliği ortadan kaldırması bekleniyor. Samsung Galaxy Note 8 özelliklerinde ise, kavisli bir ekran, arka çift kamera, 4K ekrana sahip olacağı tahmin ediliyor. Yalnız bataryası hususunda bir problem çıkmaması herkesin tek temennisi. Herşeyin farkında olan Samsung'un yeni modelinde yine patlak vermemesi bekleniyor. Ancak hızlı bir şekilde yeni cihazı piyasaya sürmek isteyen Samsung'un sıfır hata ile tanıtıma sunulması bekleniyor.

Galaxy S8'in teknik özellikleri ise, arka çift kamerasının 13-16 MP arasında kalitede olması, ön kamerasının 8-9 MP olması, hafızasının 64 ve 128 MB olması, 6 GB RAM'e sahip olması, Exynos Serisi bir işlemciye sahip olması bekleniyor. Ayrıca altın, mavi, siyah ve beyaz renklere sahip olması bekleniyor. 5.2 inç 4K ekranlı olması ve tanıtımının ise 2017'nin Mart ayında yapılması bekleniyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *