Samsung Galaxy S8 fiyatı, teknik özellikleri, çıkış tarihi neler olacak?

Yeni amiral gemisi Galaxy S8'i piyasaya sunmaya hazırlanan Samsung, bugünlerde oldukça heyecanlı bir bekleyiş içinde. Yeni Samsung telefonun markada zirveyi temsil edeceği söylentileri var.

29 Mart'ta New York'ta gerçekleştirilecek lansmanda tanıtılması beklenen Samsung Galaxy S8 özellikleri ve fiyatı itibari ile uzun zamandır kullanıcıların gündeminde yer alıyor. Piyasaya çıkmasına az bir zaman kala büyük merak uyandıran Galaxy S8'in yükü biraz ağır çünkü yeni telefon hem Samsung'un hem yeni amiral gemisi olacak, hem de geçtiğimiz yılın hezimetlerini tamamen silmek için boy gösterecek. Pkei şirketin büyük beklentiler içinde piyasaya sunmaya hazırlandığı Galaxy S8 özellikleri itibari ile bu beklentileri karşılayabilecek mi? İşte yeni model henüz çıkmadan hakkında çıkan söylentilere dayanarak oluşturulan özellikler listesi.

İlk olarak 5,8 inç ekran ile geleceği belirtilen Samsung Galaxy S8 Plus versiyonunda ise 6,3 inç kavisli AMOLED ekran olacağı da söylentiler arasında. 4 GB RAM, 64 GB sabit depolamaya ek 2 TB'ta kadar microSD arttırılabilir hafıza yeni modelin özellikleri arasında. Galaxy S'in 12 MP çift arka kameraya ve 8 MP ön kameraya sahip olacağı düşünülürken, suya ve toza dayanıklılığı da asıl beklenen özellikleri arasında yer alıyor. Samsung Galaxy S8 fiyatı itibari ile henüz çok belirgin yorumlar yapılmasa da 3500-4000 arası bir fiyatla gelmesi olasılığı yüksek.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *