Samsung Galaxy S8 Plus 6GB RAM fiyatı resmen açıklandı

6GB RAM'li Galaxy S8 Plus versiyonunu doğrulayan Samsung resmi sitesinden fiyatını da açıkladı. 128 GB hafızalı yeni versiyon Galaxy S8 Plus ne kadar olacak işte detaylar...

Güney Kore internet sitesinden Samsung Galaxy S8 Plus 6GB RAM ve 128 GB hafızalı daha güçlü versiyonun fiyatı resmen duyuruldu. Geçtiğimiz günlerde doğrulanan telefonun fiyatı hakkında 1000 dolar gibi tahminler yer alıyordu. Galaxy S8 Plus yükseltilmiş versiyonun fiyatı Kore para birimi üzerinden açıklandı ve 1,155,000 KRW kontratlı olarak, 1,270,000 KRW kontratsız olarak satılacağı duyuruldu.

Samsung Galaxy S8 Plus 6 GB'lık yükseltilmiş versiyonun kontratlı fiyatı ABD doları cinsinden döviz çevirici ile 1,032 dolar civarında olurken Türk Lirası olarak 3852 liraya geliyor. Aynı şekilde kontratsız fiyatı ise 1,135 ABD dolar ve 4325 TL oluyor.

Yükseltilmiş versiyonun Türkiye'de satışa sunulmadığı gibi Çin ve Güney Kore dışında da satışa sunulup sunulmayacağı henüz net değil. Her versiyonu Türkiye'de bulunmayan Samsung telefonlardan Galaxy S8 Plus 6 GB eğer Türkiye'de satışa sunulursa vergiler ve diğer masrafları ile bu fiyatın çok daha üstüne çıkabilir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *