Samsung yarışmadan 49 tasarım ödülü ile döndü

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, 2017 International Forum Design Awards yarışmasında adeta ödül yağmuruna tutuldu. Firmaya 49 uluslararası tasarım ödülü verildi.

2017 International Forum Design Awards adlı yarışmadan 49 ödül alan Samsung bir açıklama yaptı. 35 ödülü üstün ürün, 4 ödülü profesyonel konsept, 7 ödülü iletişim ve 3 ödülü ise ambalaj tasarımları kategorilerinde alan Samsung Electronics Başkanı ve Üst Yöneticisi BK Yoon, ürün geliştirmenin kolay ancak tüketicinin yaşam biçimini geliştirmenin zor olduğunu belirtti. Yoon, tasarımlarında tüketicilerin hayatına renk katma yönünde çaba sarf etmeye devam edeceklerini de kaydetti.

Samsung ArtPC Pulse ileri düzey genişletilebilen modülüyle altın kategoride ödül aldı. Metal kasaya sahip silindir biçimindeki cihazın hard disk kapasitesi genişletilebiliyor ve 360 derece hoparlör gibi özelliklerini kullanmak için bazı parçaları sökülüp takılabiliyor. Tüm botun ve portları ise ürünün arkasında bulunuyor. Samsung Galaxy S7, Galaxy C9 Pro ve akıllı saati Gear S3 de tasarım ödülü alan diğer ürünleri olarak dikkatleri çekti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *