Samsung'a özel koruma: McAfee

Samsung, yeni çıkan Galaxy S8 ile birlikte yeni telefonlarında McAfee ile anlaşma sağladığını duyurdu.

Geçtiğimiz ay yaptığı lansmanda yeni modelleri olan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus'ı tanıtan Samsung, Galaxy S8 4 bin 399 TL, S8 Plus ise 4 bin 999 TL'den satışa sunulmuştu. Samsung, 21 Nisan'da satışı başlayan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelleri için tam 500 TL indirim yaptı. Bu haberlerin ardından her yeni gün yeni bir sürprizle karşımıza çıkan Samsung, tüm Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modellerinin McAfee uygulaması ile ön yüklü geleceğini resmen doğruladığı ifade edildi. Artık Samsung'un amiral gemilerinin elinde kötü yazılımlara karşı tam teçhizatlı bir koruma altında olacağı belirtiliyor.

Samsung Galaxy S8 üyelerine özel geliştirilecek yazılımda Samsung ile McAfee arasındaki anlaşma akıllı telefonların geleceğine dair de ışık tutacağa benziyor. Bu yeni yazılım tabletleri ve akıllı televizyonları da koruyacak. Samsung ve McAfee şirketleri tarafından kombine bir paket halinde satışa sunulacak bu anlaşma, başlangıçta Amerika ve Güney Kore'de satılacak, daha sonra da kısa süre içinde tüm dünya ülkelerinde yaygınlaşacak.

McAfee şirketi 1987 yılında kuruldu ve 2011 yılında Intel tarafından satın alındı. Nisan 2017'de Intel, operasyonların McAfee'nin kendisi tarafından yürütülmesine izin verdi. Intel halen McAfee'nin yüzde 49 hissesine sahip.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *